ارائه ی مشاوره و خدمات تبلیغات کلیکی گوگل

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در تبلیغات کلیکی گوگل

ارائه ی مشاوره و خدمات تبلیغات کلیکی گوگل

تبلیغات کلیکی گوگل، ایجاد پیوندهای پشتیبانی مالی در گوگل و تبلیغات اینترنتی

شرکت پیشرو آساک با همکاری شرکت برتینا، سایت شما را ظرف مدت 15 دقیقه با کمترین هزینه در رتبه اول گوگل قرار می دهد. جهت جهت دریافت مشاوره و قرار گرفتن در رتبه یک گوگل همین حالا با ما تماس بگیرید

 

تبلیغات کلیکی گوگل


ما تمامی تجربیات خود را به کار می گیریم تا وب سایت شما را متناسب با بودجه روزانه، محصول و بازار هدف ظرف مدت 15 دقیقه در رتبه های اول گوگل قرار می دهیم.

تبلیغات کلیکی گوگل بهترین، ساده ترین و موثرترین روش برای آگهی دهندگان و تبلیغ کنندگان اینترنتی، جهت بدست آوردن بهترین موقعیت بر روی موتورهای جستجوگر می باشد. در خلال چند روز، متن تبلیغ وب سایت شما بر روی موتور جستجوگر و سایتهای شریک آن که شما حضور و تبلیغ خود را برروی آن خریده اید، ظاهر می گردد. بنابراین برای تمام تبلیغ کنندگان در هر سطحی که باشند، موتورهای جستجوگر ترافیک سایت شما را تضمین می کنند.
این تا زمانی برجاست که شما در رقابتی که با پرداخت پول به ازای هر کلیک می کنید ، پیشتاز باشید.

مزایای تبلیغات کلیکی (پی پی سی)


قرار گرفتن وب سایت شما در رتبه اول در کوتاهترین زمان
ارائه آمار تبلیغات
سهولت دستیابی به تعداد بیشتری از مخاطبان
تغییر آگهی و بهینه سازی آن در کوهتاترین زمان
مدیریت زمان و هزینه آگهی
موتور جستجو گر به ازای نمایش آگهی شما هیچ هزینه ای از شما کسر نمی کند، پرداخت هزینه به ازای ورود بازدید کننده به سایت شما خواهد بود.
آگهی شما در قسمت بالا یا سمت راست موتور جستجو گر و کلیه سایتهای مرتبط با آگهی شما که با موتور جستجو گر قرار دارند نمایش داده می شود.


جهت قرار دادن سایت خود در اولین ردیف جستجو گوگل همین امروز با ما تماس بگیرید تا با بهترین آنالیز از: اطلاعات و مشخصات شرکت، اطلاعات نحوه پرداخت، کلمات کلیدی انتخابی شما، مشخص نمودن عنوان برای هر یک از کلمات کلیدی، مشخص نمودن توضیحات مربوط به هر یک از کلمات کلیدی، آدرس وب سایت، مقدار هزینه برای هر یک از کلمات کلیدی شما را به اهدافتان در بازاریابی اینترنتی برسانیم.

مهمترین مانع برای تبلیغات کلیکی گوگل در ایران


شما برای دریافت این سرویس و استفاده از امکانات گوگل برای انجام تبلیغات کلیکی خود نیاز به حساب ارزی و پرداخت هزینه ها از طریق درگاههای بین المللی هستید و با وجود محدودیت و هزینه ی بالا جهت دریافت حساب بین المللی ارزی از یک سو و تحریم های  اعمال شده علیه کشورمان، بهترین راه کار ثبت نام در یک شرکت واسط دارای حساب بین المللی تایید شده از سوی گوگل می باشد. شرکت پیشرو آساک توانسته با همکاری شرکت برتینا این امکان را برای شما فراهم آورد.

بازاریابی موتورهای جستجو

ترافیک سایت حاصل از موتورهای جستجو از نوع بازاریابی و ترافیک غیر بازدارنده و آزاردهنده می باشد. نتایج جستجو دقیقا در موقع نیاز و احتیاج در اختیار جستجوگران قرار می گیرد که بسیار هدفمند است.
نتایج موجود در موتورهای جستجو بر حسب جستجوی خود مخاطب چیده میشود. یعنی هر کس بر اساس آنچه می خواهد نتایج را می بیند. این بدین معنی است که ترافیکی که از طرف موتور جستجو می رسد نه تنها لغت کلیدی مرتبط به فعالیت آن سایت را جستجو کرده است بلکه سایت شما را از بین دیگر سایتها که مشابه سایت شما بوده اند انتخاب کرده است. حال متوجه می شوید که چقدر این ترافیک که از جستجوگرها به سایت شما می آید هدفمند و بهینه است.
بازاریابی در نتایج طبیعی موتورهای جستجو بهترین ترکیب تکنولوژی، استفاده بهینه، متن مناسب در سایت و رتبه بندی صفحه یا PR می باشد. این بدین علت است که موتورهای جستجو الگوریتم رتبه بندی شان را بر اساس ترکیبی از متن و ساختار داخلی سایت و همچنین عوامل خارجی مانند لینکها و رفتار کاربران پایه ریزی کرده اند.
تبلیغات کلیکی گوگل یکی از روشهای بازاریابی موتورهای جستجو می باشد که در کمترین زمان هدفمندترین بازدیدکنندگان را به وب سایت شما هدایت می کند.
شرکت پیشرو آساک با بهره گیری از تجارب چندین ساله خود در این زمینه و با تکیه بر آموزه های خود در کنفرانسهای تخصصی راهنمای شما در بهره گیری از این خدمات می باشد.

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، فاز 3 شهر اندیشه، خ ولیعصر (عج)، بازار بوستان، طبقه دوم، واحد 49

شماره تماس: 02124521651

شماره پیامک: 10002165552165

کد پستی: 3168789716