بازاریابی آنلاین «Online Marketing»

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در بازاریابی اینترنتی

بازاریابی آنلاین

بازاریابی آنلاین چیست؟

بازاریابی آنلاین به فرایند جذب و حفظ مشتری از طریق اینترنت گفته می شود. در انجام این نوع از بازاریابی باید اهداف را مشخص کرد و سپس وب سایتی مناسب از جهات مختلف مانند نحو طراحی سایت و برنامه نویسی مطابق با این اهداف تهیه کرد. تعیین اهداف در انجام بازاریابی آنلاین بسیار مهم هستند. از جمله این اهداف می توان به ترغیب بازدید کنندگان از وبسایت به تماس تلفنی و سفارش محصول، دانلود کاتالوگ شرکت، دانلود نسخه رایگان یک نرم افزار، عضویت در وبسایت و ... اشاره کرد.

آخرین روشهای بازاریابی اینترنتی و تبلیغات الکترونیکی جهت افزایش فروش و ایجاد استراتژی بازاریابی محصول با استفاده از آخرین تکنیکهای بازاریابی الکترونیکی توسط شرکت پیشرو آساک

بازاریابی اینترنتی «Online Marketing»

استراتژی‌های بازاریابی اینترنتی شرکت پیشرو برای رونق كار تجاری شما طراحی شده است. این استراتژی شامل ایجاد محتوای گویا، طراحی جذاب برای وب سایت و لینك مربوط به صفحات شما در مكان‌های مختلف وب می‌باشد.

با افزایش چشمگیر شمار مخاطبان اینترنت که هر لحظه رو به افزایش است و با توجه به قابل دسترس بودن اینترنت در سراسر نقاط جهان، امروزه کلیه تولید کنندگان و تاجران نیز ترجیح می‌دهند تا بازاریابی خود را از طریق اینترنت نمایش دهند.
در بازاریابی الکترونیکی امکان اطلاع رسانی آسانتر و بهینه تر ممکن می شود، روز به روز بر تعداد کاربران اینترنت افزوده می شود، امکان هدف گیری دقیق مخاطب در آن وجود دارد، هزینه تبلیغات در اینترنت بسیار مناسب تر است، مخاطبین افرادی تحصیل کرده و در سطح فرهنگی و علمی بهتری هستند، امکان نظارت و کنترل بدون واسطه بر تبلیغات الکترونیکی و اینترنتی موجود است.

بنابراین شرکت پیشرو آساک با طراحی سایت و ایجاد استراتژی بازاریابی الکترونیکی محصول شما شامل ایجاد تبادل لینک هدفمند، تبلیغات در سایت گوگل، معرفی وبسایت به موتورهای جستجو و بالا بردن ترافیک سایت مخاطبان شما را به صورت چشمگیری افزایش می دهد.

بازاریابی آنلاین با هدف بازگشت سرمایه

ما معتقد هستیم که شما می بایست به هر میزان که در زمینه وب خود سرمایه گذاری می کنید، برگشت سرمایه و مشتری داشته باشید. بنابراین شرکت پیشرو آساک با تعریف روشهای مختلف بازاریابی اینترنتی شامل تبلیغات کلیکی گوگل، بازاریابی دیجیتالی، بازاریابی از طریق موتورهای جستجو و دیگر خدمات شما را به اهدافتان می رساند.

خدمات بازاریابی آنلاین

شرکت پیشرو آساک کلیه خدمات بازاریابی اینترنتی شما را شامل موارد زیر انجام می دهد و هدف ما این است که شما همواره در جایگاهی بالاتر از رقبای خود قرار داشته باشید.

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، فاز 3 شهر اندیشه، خ ولیعصر (عج)، بازار بوستان، طبقه دوم، واحد 49

شماره تماس: 02124521651

شماره پیامک: 10002165552165

کد پستی: 3168789716