سئو و بهینه سازی سایت در گوگل

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در بهینه سازی سایت

بهینه سازی وبسایت

بهینه سازی سایت چیست؟

بهینه سازی وبسایت این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید. اهمیت این موضوع از انجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده میکنند.
شاید بتوان گفت که تقریبا همه افرادی که با وب آشنایی هر چند کمی دارند، حداقل برای یک بار هم که شده واژه ی SEO را شنیده اند.

SEO چیست؟

معنای لغوی SEO که مخفف Search Engine Optimization است، بهینه سازی موتور جستجو می باشد. SEO یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند.

بهینه سازی وبسایت ، سئو ، سئوی کلمات کلیدی

بهینه سازی وبسایت شما بر اساس آخرین تکنیکهای سئو توسط شرکت پیشرو آساک جهت بالا بردن ترافیک سایت و سئوی وب سایت انجام می شود. طراحی وب سایت های بهینه شده نقطه تمایز پیشرو آساک نسبت به دیگر شرکتهای طراحی وب سایت است.

آیا می دانید 85 درصد بازدیدگنندگان واقعی یك وب سایت را موتورهای جستجو باعث می شوند؟
آیا می دانید روش های بهینه سازی وبسایت و قرار گرفتن در رتبه های برتر موتورهای جستجو امروزه به یك علم تبدیل شده؟
آیا می دانید 63.5 درصد جستجو گران اینترنت سایتهای خود را از طریق گوگل پیدا می کنند؟
آیا می دانید گوگل در سال گذشته 85 میلیارد جستجو از کل 137 میلیارد جستجو را داشته است؟

بهینه سازی وبسایت امروزه به علم تبدیل شده است. یکی از مهمترین پارامترهای موجود در طراحی وب سایت ارتباط سایت با موتورهای جستجو گر اینترنت و گوگل رنکینگ بالا می باشد. اگر سایت شما در موتورهای جستجو گر اینترنت رتبه بالایی نداشته باشد کاربران نمی توانند سایت شما را پیدا کرده و از خدمات شما استفاده کنند. لذا ما بر اساس آخرین تکنیکهای بهینه سازی وبسایت و الگوریتم موتورهای جستجوگر اینترنت و با توجه به آنالیزهای انجام شده نسبت به تغییر مطالب و شیوه های طراحی وب سایت شما اقدام کرده و پس از 4 الی 8 ماه شما را در صفحات اول Google و دیگر موتورهای جستجو گر معروف اینترنت قرار خواهیم داد.

فرق نمی کند که یک تازه وارد به دنیای بازاریابی آنلاین هستید یا یک حرفه ای، این سوالات ممکن است در هر حالی شما را به فکر وا دارد. این اتفاق همیشه به خاطر کم کاری و یا ندانستن نیست بلکه یک اشتباه ساده و قابل جبران در قدم برداشتن فرد به سمت بازاریابی است.

سرویس های بهینه سازی وبسایت و سئوی وب سایت پیشرو آساک

  • آنالیز رقبای شما
  • آنالیز و سئوی کلمات کلیدی
  • تهیه متون و محتوای وب سایت بر اساس تکنیکهای سئو
  • طراحی وب سایت بر اساس الگوریتم های گوگل
  • ایجاد بهترین استراتژی در گرفتن لینک به وب سایت شما
  • معرفی کردن سایت به موتورهای جستجو
  • آنالیز بازدیدکنندگان و رفتار آنها هنگام بازدید وب سایت شما

ترتیب اینکه کدام تکنیکهای بهینه سازی وبسایت اول اعمال شود در جایگیری و رتبه بندی شما در موتورهای جستجو بسیار تایین کننده است. یک پروسه منطقی وجود دارد که طی آن این تکنیکها به سایتها اعمال شوند.

پیشرو آساک با شرکت مداوم در کنفرانس بین المللی SES - Search Engine Strategies در لندن که با حضور نمایندگانی از گوگل و یاهو و دیگر شرکتهای معتبر در زمینه SEO بصورت سالانه برگزار می شود همواره جدیدترین الگوریمتهای افزایش ترافیک و بهینه سازی سایت «سئو» را در اختیار دارد تا سایت شما را بر این اساس بهینه نماید.

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، فاز 3 شهر اندیشه، خ ولیعصر (عج)، بازار بوستان، طبقه دوم، واحد 49

شماره تماس: 02124521651

شماره پیامک: 10002165552165

کد پستی: 3168789716