سایت نشریه شنبه مگ

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در پیوندهای مفید

سایت نشریه شنبه مگ

عنوان سایت هفته نامه شنبه
مدیر مسئول: اکبر هاشمی
زمینه فعالیت: معرفی استارتاپ های داخلی و خارجی، پوشش اخبار حوزه کارآفرینی

نشریه شنبه مگ به صورت هفتگی در 16 صفحه منتشر می شود. هدف از انتشار این نشریه ترویج فرهنگ کارآفرینی، معرفی استارتاپ ها و زمینه‌های دارای ظرفیت راه‌اندازی استارت‌آپ، آشنا کردن مخاطبان با نمونه‌های موفق و ناموفق خارجی، پوشش اخبار و رویدادهای خبری این حوزه، ایجاد بحث از طریق طرح مسئله با مسئولان و فعالان این حوزه، راهکاریابی برای مشکلات و چالش‌های موجود و… می باشد. نشریه شنبه که اولین نشریه اختصاصی استارتاپ ها در ایران است، به مدیر مسئولی و سردبیری اکبر هاشمی منتشر می شود. اکبر هاشمی از روزنامه نگاران قدیمی و پیش از این 4 سال سردبیر ارشد مجلات همشهری بوده است.

سایت رسمی نشریه شنبه

تیم اینفوگرافیک فارسی

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در پیوندهای مفید

تیم اینفوگرافیک فارسی | شرکت پیشرو آساک

معرفی سایت اینفوگرافیک فارسی
مدیر مسئول: منصور میرطاهری
زمینه فعالیت: آموزش، طراحی و معرفی اینفوگرافیک

اساساً احساس نیاز بود که ما را به دنیای خوش‌رنگ و لعاب اینفوگرافیک‎ها وارد کرد. اواخر زمستان سال ۱۳۸۹ بود که تصمیم گرفتیم آنچه را که بر اثر نیازمان به نمایش تأثیرگذار آمار و اطلاعات یاد گرفته بودیم، با دیگران به اشتراک بگذاریم. تا پیش‌ از این برخی از افراد و مطبوعات در این حوزه کارهایی کرده بودند اما به نظر می‌رسید علاقه‌ چندانی به گسترش آن نداشتند و یا زکات دانش خود را فراموش کرده بودند! این بود که فرهنگ‌سازی و پر کردن خلع اینفوگرافیک فارسی دغدغه ما شد و در اولین روزهای سال ۱۳۹۰ وب‎سایت نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک به زبان فارسی راه‌اندازی شد. در مدت زمان کوتاهی استقبال از وب‌سایت به حدی بود که ما را به ادامه کارمان تشویق کرد و همواره سعی‎مان بر این بوده است که ضمن بالا بردن دانش علمی و فنی خود، آموزش و انتقال دانش این هنر کاربردی را در دستور کار قرار دهیم.
تیم دو نفره آن روزهای ما حالا تبدیل به تیمی پانزده نفره با ترکیبی از مهارت‌های گوناگون در زمینه‌های مختلف فنی، مهندسی و هنری شده است و به خود می‌بالیم که از زمان تأسیس این وب‎سایت توانسته‌ایم حرکتی چشمگیر در زمینۀ استفاده از اینفوگرافیک‎ها در کلیه فضاهای مجازی و غیرمجازی راه بیندازیم.

آدرس سایت: www.infographics.ir

ماهنامه دیده بان فناوری

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در پیوندهای مفید

ماهنامه دیده بان فناوری | شرکت پیشرو آساک

معرفی سایت ماهنامه دیده بان فناوری
مدیر مسئول: علیرضا صالحی
زمینه فعالیت: مدیریت و اقتصاد فناوری اطلاعات و ارتباطات

دیده‌بان فناوری باهدف انتشار دیدگاه‌های علمی در حوزه تخصصی مدیریت و اقتصاد فناوری اطلاعات و ارتباطات، قصد دارد بسترساز ارتقاء جایگاه فاوا در حد یک فراصنعت تأثیرگذار در کشور باشد. این نشریه با همکاری جمع کثیری از مدیران، اقتصاددانان، فناوران و صاحب‌نظران حوزه‌های مختلف اعم از فناوری اطلاعات، اقتصاد، بانک و بانکداری، صنعت و مدیریت، صدای بخش خصوصی حقیقی خواهد بود. ماهنامه دیده‌بان فناوری در هر شماره تعدادی موضوع مهم و کلیدی را به‌صورت پرونده ویژه موردبررسی قرار خواهد داد که عناوینی همچون بانکداری الکترونیکی، آموزش، امنیت اطلاعات، صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات و ... در آن مورد بررسی و تحلیل قرار خواهند گرفت. مدیران عامل و مدیران ارشد، تصمیم گیران و تصمیم سازان مخاطبان اصلی دیده‌بان فناوری هستند.

آدرس سایت: www.dfe.ir

مهندس محمدرضا سمیعی

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در پیوندهای مفید

سایت مهندس محمدرضا سمیعی رفرقندی | شرکت پیشرو آساک

معرفی سایت مهندس محمدرضا سمیعی
مدیر مسئول: محمدرضا سمیعی زفرقندی
زمینه فعالیت: مشاوره و آموزش در طراحی و بهینه سازی سایت

مهندس محمدرضا سمیعی دارای کارشناس مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر، کاردانی نرم افزار کامپیوتر و لیسانس CCNA از UCAS University از کشور انگلستان است. او در سایت mrsz به ارائه مطالب آموزشی، کتاب و دوره های آموزشی ویدئویی در زمینه طراحی و بهینه سازی سایت پرداخته است.

ضمنا دامنه ی سایت نیز مخفف نام ایشان است: mrsz: Muhammad Reza Samiei Zafarghandi

آدرس سایت: www.mrsz.ir

مدیر سایت

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در پیوندهای مفید

معرفی پایگاه اینترنتی مدیر سایت به مدیریت مهندس علی نورهانی | شرکت پیشرو آساک

پایگاه اینترنتی مدیر سایت
مدیر مسئول: مهندس علی نورهانی
زمینه فعالیت: ارائه ی مقالات، کتاب و ویدئوهای آموزشی تخصصی در زمینه طراحی و بهینه سازی سایت

مشاورین مدیر سایت به شما کمک می کنند تا در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی آن بهترین باشید.
با استفاده از آخرین تکنولوژی های سایت سازی و پیاده سازی سایت های داینامیک سایت شما را به صورت حرفه ای طراحی کرده. و با استفاده از خدمات بهینه سازی سایت سایت شما را در بهترین نتایج گوگل قرار خواهیم داد.
با روش های جدید بازاریابی اینترنتی مدیر سایت می توانید سایت خود را تبلیغ نموده و به گونه محصولات خود را معرفی کنید تا مشتریان محصولات و خدمات شما را خریداری کنند.

خدمات مدیر سایت به شرح زیر است:
1- طراحی سایت
2- بهینه سازی سایت برای موتور های جستحو
3- بازاریابی اینترنتی
4- ارائه بسته های آموزشی ماهیانه برای مدیران سایت.
5- محصولات آموزشی در زمینه طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی

آدرس سایت: www.modiresite.com

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، فاز 3 شهر اندیشه، خ ولیعصر (عج)، بازار بوستان، طبقه دوم، واحد 49

شماره تماس: 02124521651

شماره پیامک: 10002165552165

کد پستی: 3168789716