اینفوگرافیک ترس‌ها و امیدهای صاحبان آینده کسب و کار

‌اینفوگرافیک ها یا گرافیک‌های اطلاع رسان نمایشگران تصویری اطلاعات و داده‌ها هستند.این نگاره‌ها در جاهایی که نیاز به توضیح ساده و یا سریع داده‌ها است، استفاده می‌شوند.
استفاده از گرافیک‌های اطلاع رسان باعث می‌شود بیننده با نگاهی کوتاه حجم قابل توجهی از اطلاعات را که شکل نوشتاری آن ممکن است مقاله بلند بالایی را تشکیل دهد، به سادگی از طریق بصری دریافت کند و حتی آن را به خاطر بسپارد.

عنوان اینفوگرافیک: ترس‌ها و امیدهای صاحبان آینده کسب و کار

 
توضیحات بیشتر:

ترس‌ها و امیدهای صاحبان آینده کسب و کار

در دنیای امروز با توجه به حجم انبوهی از استارتاپ‌ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ، راه اندازی یک کسب و کار جدید نیاز به آمادگی بسیار زیادی دارد. شخص باید به طور کامل حیطه‌ شغلی مورد علاقه خود را بررسی کرده و با ایده‌های نو وارد شود تا بتواند گوی سبقت را از رقبا ربوده و کسب و کار خود را به عنوان یک استارتاپ موفق معرفی کند. اما با وجود در نظر گرفتن تمام مراحل و پیش بینی هر اتفاقی که ممکن است کسب و کار را با خطر روبرو کند، باز هم شخص برای ورود به این کار با ترس‌هایی مواجه می‌شود.
در این بین اگر امید به آینده بهتر و همینطور امید به توانایی‌های خود، بتواند بر ترس‌ها غلبه کند، شروع یک کار جدید شکل می‌گیرد. جالب است بدانید که این ترس‌ها و امیدها در بین خانم‌ها و آقایان تا حد زیادی مشترک است ولی اولویت ها تفاوت دارد.
در این اینفوگرافیک به طور کامل با ترس‌ها و امیدهای اشخاص برای راه اندازی کسب و کار آشنا می‌شوید:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *