بهینه سازی سایت

اجرای یک استراتژی موثر و بلند مدت برای بازاریابی با موتورهای جستجو، بدون توجه به خود سایت اصولا بی معنی است. پی ریزی یک بنای مستحکم و قابل اتکا در خود سایت ضروری است. نوشتن متن و برنامه نویسی کل وب سایت نیز موجب بالا رفتن شانس دست یابی به رتبه های بالاتر در نتایج جستجو می شود. در واقع بهینه سازی سایت وسیله ای است برای کمک به مخاطبان که وب سایت را به سادگی بیابند.

 1. در پیاده سازی استراتژی بلند مدت، سه مولفه اصلی در صفحه و کل سایت مورد توجه قرار دارد:

  1. مولفه متن: نحوه استفاده از متن مناسب با کلمات کلیدی
  2. مولفه لینک: استفاده درستی از لینک های داخلی و خارجی
  • مولفه محبوبیت: میزان محبوبیت سایت

  در بهینه سازی سایت محتوا یکی از بحث های مهم سئو است و موتورهای جستجو، کلمات و عبارت های هر صفحه را بایگانی می کنند، برای عملکرد بهتر باید کلمات مهم در مکان های مهم سایت قرار داده شود.

  بنابراین یکی از بخش های مهم در بهینه سازی سایت، محتوا است و بخش مهم تر از آن کلمات کلیدی است که باید روی آن تمرکز کرد و به گونه ای آنها را انتخاب نمود که با متن اصلی همخوانی داشته باشد.

  • کلمه پر طرفدار باشد
  • مربوط به موضوع اصلی سایت باشد
  • کلمه کلیدی خیلی رقابتی استفاده نشود (نباید از کلمات کلیدی یک وب سایت پر طرفدار استفاده کرد، درحالی که با موضوع اصلی سایت متفاوت است)

  به طور کلی موتورهای جستجوگر مواردی را که کاربر مهم می داند، برای خود مهم می پندارند، پس نحو تولید محتوا و استفاده درست از کلمات کلیدی و تگ ها باید به درستی انجام شود تا برای کابران مفید بوده و از این طریق موتورهای جستجوگر محتوا را به خوبی شناسایی کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *