دانلود مستند Horizon: Inside the Dark Web

عنوان مستند: Horizon: Inside the Dark Web
محصول سال: 2014 / بریتانیا
مدت زمان فیلم: 59 دقیقه
کارگردان: Michael Radford
تهیه کننده: Michael Radford
حجم فایل: 1.30 گیگابایت
فرمت: 720P HDTV X256

قبل از دانلود مستند Horizon: Inside the Dark Web توضیحات زیر را بخوانید:

مستند اسرار وب تاریک نگاهی دارد بر دنیای عظیم وب و جوانب مثبت و منفی آن. نخستین مرکز مورد بررسی این فیلم، GCHQ بریتانیا است (ستاد ارتباطات دولتی) که یک سازمان امنیتی فدرال است که اظهارنظر خود را در اینباره اینگونه اظهار می کند: ‘آژانس به طور مداوم در تلاش است تا انگلیس را در محیط چالش برانگیز نگه دارد. دلیل این که در مستند Horizon: Inside the Dark Web اینگونه آژانس امنیتی GCHQ را معرفی می کند این است که مردم عادی هیچگونه شناختی از وجود این آژانس نداشتند و زمانی بر سر زبان ها افتاد که ادوارد اسنودن این اطلاعات را در اسناد مشهور خود منتشر کرده است.
Tim Berners-Lee، مردی که به عنوان مخترع اینترنت شناخته شده است، توضیح می دهد که در طول زمان خطرات زیادی وب جهان گستر را تهدید کرده است. او به این نکته اشاره می کند که نظارت دولتی بر افراد فعال سطوح پایین در اینترنت نه تنها مشکلی را حل نکرده است بلکه بر عمیق تر شدن این خطر افزوده است و باعث بی اعتمادی عموم مردم بر دستگاه های نظارتی دولتی شده است.
دیوید چام یک نظریه پرداز مشهور در زمینه توسعه اینترنت است و در اوایل دهه 1980 مقالاتی با ماهیت هشدار دهنده حریم خصوصی دیجیتال منتشر کرد و  ایده او  منجر به اختراع رمزگذاری شده است، که این فیلم در ادامه به بررسی آن می پردازد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *