اینفوگرافیک زمان ارسال پست در شبکه‌‌های اجتماعی

اینفوگرافیک ها یا گرافیک‌های اطلاع رسان نمایشگران تصویری اطلاعات و داده‌ها هستند.این نگاره‌ها در جاهایی که نیاز به توضیح ساده و یا سریع داده‌ها است، استفاده می‌شوند.
استفاده از گرافیک‌های اطلاع رسان باعث می‌شود بیننده با نگاهی کوتاه حجم قابل توجهی از اطلاعات را که شکل نوشتاری آن ممکن است مقاله بلند بالایی را تشکیل دهد، به سادگی از طریق بصری دریافت کند و حتی آن را به خاطر بسپارد.

عنوان اینفوگرافیک: زمان ارسال پست در شبکه‌‌های اجتماعی

 
توضیحات بیشتر:

زمان ارسال پست در شبکه‌‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی با وجود شباهت‌هایی که در برخی از زمینه‌ها با یکدیگر دارند، از لحاظ عملکرد و تاثیرگزاری بسیار با یکدیگر متفاوتند. برخی شبکه‌ها برای پست‌های نوشتاری و برخی دیگر برای ارسال عکس مناسب‌تر هستند. برای مثال اگر در اینستاگرام فعالیت دارید، باید بدانید که عکس نقش بسیار پررنگی را در جذب مخاطب ایفا می‌کند. هرچقدر نوشته شما جذاب باشد، اما درواقع این عکس است که توجه کاربران را در مرحله اول جلب می‌کند. علاوه بر همه نکاتی که در مورد ارسال پست به اشکال مختلف وجود دارد، یکی از مهم‌ترین مسائلی که باید به آن توجه کنید، زمان ارسال پست است. شاید به طور کلی تصور کنید برای مثال ساعت ۸ شب برای فعالیت در شبکه‌های اجتماعی زمان مناسبی است. اما تحقیقات و آمارهای معتبر نشان می‌دهند که این زمان در مورد همه شبکه‌ها صدق نمی‌کند.
باتوجه به اینکه استراتژی اصلی برندها در مورد فعالیت در شبکه‌های اجتماعی بیشتر دیده شدن پست و در نتیجه بالارفتن آمار مشارکت است، بهتر است به صورت علمی و دقیق در مورد زمان فعالیت در این شبکه‌ها اطلاع داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .