آیا قیمت کاردانو بعد از هاردفورک واسیل به یک دلار می رسد؟

پس از مرج اتریوم هاردفورک کاردانو مورد انتظارترین رویداد برای جامعه ارزهای دیجیتال در امسال بود. با کمال تعجب هر دو رویداد درحالی‌که شبکه‌های خود را بیشتر توسعه دادند؛ ولی برای سرمایه‌گذاران و معامله‌گرانی که به دنبال سود بردن از تبلیغات حاصل از این رویدادها بودند کاملا ناامیدکننده عمل کردند. البته باید دقت داشته باشید که هاردفورد این ارز دیجیتال نیز کاملا موفق عمل کرد؛ ولی بااین‌وجود دستاوردهای چندان چشمگیری را به همراه نداشت.

به نظر می‌رسد که هر دو ارتقا اتریوم و کاردانو باعث شد تا شایعات زیادی در خصوص افزایش قیمت شدید این دو ارز دیجیتال در بازار شکل بگیرد که این مسئله برای سرمایه‌گذاران نیز بسیار جذاب به نظر می‌رسید؛ ولی حالا که سرمایه‌گذاران چنین مسئله‌ای را در قیمت این دو ارز مشاهده نکرده‌اند ناامیدی‌های زیادی آنها را فراگرفته است. شاید ارز دیجیتال کاردانو در روزهای گذشته با 7 درصد کاهش قیمت مواجه شده است.

ما در ادامه این مطلب قصد داریم درباره این موضوع صحبت کنیم که آیا هاردفورک واسیل کاردانو باعث افزایش قیمت آن و رسیدن قیمت این ارز دیجیتال به یک دلار خواهد شد یا خیر؟ پس اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید بدون شک مطالعه ادامه این مطلب می‌تواند برای شما مفید و کاربردی باشد.

هاردفورک کاردانو

نیاز کاردانو به زمان بیشتر

 

کاردانو ممکن است به زمان بیشتری نیاز داشته باشد

هاردفورک کاردانو در تاریخ 22 سپتامبر اتفاق افتاد و انتظار می‌رفت که در روزهای آینده شاهد بهبود زیادی در قیمت این ارز دیجیتال باشیم. بااین‌حال چنین اتفاقی نیفتاد؛ چراکه قیمت ADA به دلیل ترس مداومی که این روزها گریبان‌گیر بازار ارزهای دیجیتال شده است همچنان در زیر مقاومت‌های بحرانی تثبیت شد. این مسئله نگرانی‌های زیادی را برای سرمایه‌گذاران این ارز دیجیتال به وجود آورد. در زمان نگارش این مقاله هر واحد از این ارز دیجیتال با قیمت 0.446دلار معامله می‌شود.

قیمت ارز کاردانو در یک ماه اخیر تغییرات چندانی را شاهد نبوده و حتی به‌سختی از مرز 0.5 دلار عبور کرد. در قیمت 0.52 یک مقاومت بسیار قوی برای این ارز دیجیتال وجود داشت که این مقاومت نیز تست شد و در نهایت باعث شد تا قیمت این ارز با کاهش شدیدی مواجه شود. شاید شکستن این مقاومت به سمت بالا باعث شود تا احتمال رسیدن قیمت ADA به یک دلار افزایش پیدا کند.

در چنین سناریویی کاردانو به قیمت پیش‌بینی شده نزدیک‌تر خواهد شد که در طی پنج سال اخیر بارها صحبت از این قیمت بوده است. البته نباید فراموش کنید که طبق پیش‌بینی‌های صورت‌گرفته قیمت کاردانو در حال حاضر باید نزدیک به 0.97 دلار می‌بود.

هاردفورک کاردانو

رسیدن قیمت کاردانو به نقطه عطف

 

قیمت کاردانو پس از هاردفورک به نقطه عطف خود رسیده است

پس از هاردفورک کاردانو به گفته بسیاری از کارشناسان قیمت این ارز به نقطه عطف خود رسیده است و بازار باید در این نقطه تصمیم‌گیری کند. در واقع باید منتظر بمانیم و مشاهده کنیم که گاوها می‌توانند کنترل بازار را به دست بگیرند و این ارز را به بالای 0.5 دلار پامپ کنند یا خیر؟ دقت داشته باشید که رسیدن قیمت کاردانو به بالای سطح 0.5 دلار یعنی افزایش تقریبا 10 درصدی قیمت که این مسئله اتفاق خوبی برای کاردانو خواهد بود.

دقت داشته باشید که هاردفورک واسیل کاردانو به‌گونه‌ای طراحی شده است که بلاک‌چین را برای توسعه‌دهندگان دوست‌داشتنی‌تر کند. همین عامل نیز باعث می‌شود تا توسعه‌دهندگان تشویق شوند که پروژه‌های بیشتری را برای انجام‌دادن سمت شبکه کاردانو بیاورند که تمام این اتفاقات می‌تواند تاثیر مثبتی روی قیمت این ارز دیجیتال داشته باشد.

هاردفورک کاردانو

نکاتی درباره هاردفورک

 

نکات مهمی که باید درباره هاردفورک کاردانو بدانید

هاردفورک کاردانو به میزان زیادی روی عملکرد شبکه کاردانو تاثیرگذار بوده و مقیاس‌پذیری و سرعت آن را نیز افزایش داده است. به همین علت است که تحلیلگران می‌گویند این اتفاق می‌تواند قیمت کاردانو را تا بالای سطح 1 دلار برگرداند. دقت داشته باشید که شبکه کاردانو اخیرا 50 میلیون تراکنش را پشت سر گذاشته و به متوسط 50000 تراکنش در روز رسیده که میانگین بسیار خوبی برای این شبکه است. از طرف دیگر پایداری آن نیز به میزان زیادی افزایش پیدا کرده است.

نکته جالب دیگر درباره این ارز دیجیتال این است که بیش از 1000 پروژه موفق را نیز پشتیبانی می‌کند که این مسئله نیز یک مزیت بسیار مهم برای شبکه کاردانو به شمار می‌آید. MSN در حال حاضر این پروژه را به‌عنوان مهم‌ترین پروژه بلاک‌چین در حال حاضر در قاره آفریقا توصیف کرده است.

امروزه شبکه کاردانو با تعدادی از پروژه‌ها و دولت‌های آفریقایی نیز مشارکت دارد و از فناوری آنها برای کمک به ارائه خدمات مالی بهتر برای توسعه کشاورزی در این قاره نیز استفاده می‌کند. تمام این عوامل در کنار یکدیگر کاردانو را به محبوب‌ترین شبکه بلاک‌چین در این قاره تبدیل کرده است. پس با هاردفورک واسیل کاردانو می‌توانیم انتظار روی‌آوردن بسیاری از شرکت‌ها و پروژه‌ها را به این شبکه داشته باشید که بدون شک روی قیمت آن نیز تاثیرگذار خواهد بود.

 

پیشرفت‌های هفته اخیر کاردانو

 

آیا هفته گذشته هفته کاملا ناامیدکننده‌ای برای کاردانو بود؟

در بخش‌های قبلی بیان کردیم که پس از هاردفورک کاردانو سرمایه‌گذاران این ارز دیجیتال کاملا ناامیدشده‌اند؛ ولی باید دقت داشته باشید که هفته‌ای که گذشت کاملا هم ناامیدکننده نبود. طبق گزارشی که از تیم توسعه‌دهنده رسیده جامعه کاردانو با افزایش مشارکت از رقبای خود پیشی گرفت. 9Fund یک اپلیکیشن جامعه‌محور است که به کاربران کاردانو اجازه می‌دهد تا پروژه‌هایی را انتخاب کنند زنجیره این شبکه را تقویت می‌کند.

از طرف دیگر قدرت رای‌گیری در این شبکه به میزان زیادی افزایش پیدا کرده است و شاهد آن بودیم که آگهی‌های در گردش در 9Fund نیز 11 درصد افزایش پیدا کرده است. پس به‌طورکلی می‌توان گفت که کاردانو هنوز هم چند ویژگی جذاب را در آستین خود نگه داشته است؛ ولی در حال حاضر هیچ رشد درخشانی را در نمودارهای قیمتی آن نمی‌بینیم و پیش‌بینی می‌شود با این وضعیت بازار ارزهای دیجیتال همچنان چنین رشدی را نبینیم. بااین‌حال کاردانو هنوز زمان برای پیشرفت قیمتی خواهد داشت.

نتیجه‌گیری

هاردفورک کاردانو که به‌تازگی انجام شده است بسیاری از سرمایه‌گذاران و معامله‌گران این ارز دیجیتال را ناامید کرده است. بسیاری از افراد انتظار افزایش قیمت ناگهانی این ارز را داشتند که پیش‌بینی می‌شود به این زودی رخ ندهد. بااین‌حال این ارز آینده درخشانی را به علت هاردفورک خود خواهد داشت. اگر قصد دارید تا اطلاعات بیشتری را در زمینه ارزهای دیجیتال به دست بیاورید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما از خدمات سایت ما نیز در این زمینه استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *