اینفوگرافیک ۲۰ تکنیک مهم سئو

 ۲۰ تکنیک مهم سئو

اینفوگرافیک ‌ها یا گرافیک‌های اطلاع رسان نمایشگران تصویری اطلاعات و داده‌ها هستند. این نگاره‌ها در جاهایی که نیاز به توضیح ساده و یا سریع داده‌ها است، استفاده می‌شوند. استفاده از گرافیک‌های اطلاع رسان باعث می‌شود بیننده با نگاهی کوتاه حجم قابل توجهی از اطلاعات را که شکل نوشتاری آن ممکن است مقاله بلند بالایی را تشکیل دهد، به سادگی از طریق بصری دریافت کند و حتی آن را به خاطر بسپارد.

توضیحات بیشتر:

یکی از مهم‌ترین حوزه‌های بازاریابی دیجیتال، حوزه سئو است که چند سالی است بسیار مورد توجه کسب‌وکارهای مختلف قرار گرفته است. با توجه به اینکه بیش از ۸۵% جستجوهای اینترنتی در گوگل انجام می‌شود، مهم‌ترین موتور جستجو برای اقدامات سئو گوگل است، از این رو بسیار مهم است که برای موفقیت اقدامات این حوزه تمام تغییرات الگوریتم‌های گوگل را رصد کرد.
گوگل در طول سال چندین بار الگوریتم‌های خود را تغییر می‌دهد تا کار را برای بازاریابان دشوار سازد به‌طوری‌که نتوانند به‌راحتی به سئو مطلوب دست یابند. مهم این است که شما در صدر صنعت خود باشید و اطمینان داشته باشید هر چیزی که به اجرا درآورده‌اید مفید بوده و جایگاه مطمئنی برای خود دست و پا کنید.
۲۰ تکنیک سئو که برای موفقیت برنامه‌های بازاریابی دیجیتال در سال ۲۰۱۶ باید بدانید:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *