کتاب 8 اصل ورود به باشگاه میلیاردرها

8 اصل ورود به باشگاه میلیاردرها

نویسنده: جیم ویر

مترجم: ناهید سپهرپور

واکنش صحیح نشان دادن در شرایط دشوار و پیچیده بازار به ما کمک می‌کند تا به سودآوری نزدیک شویم. جیم ویر با بهره‌گیری از روانشناسی تحلیلی یونگی به تبحری خاص در شناخت افراد و سرمایه‌گذاری‌های موفق دست یافته است و به ما کمک می‌کند تا معنی دقیق واکنش صحیح در بازارهای متلاطم را لمس و درک کنیم و خود را برای ورود به باشگاه میلیاردرها آماده کنیم.

اکنون او به آنالیز روان‌شناختی نابغه‌های بزرگ سرمایه‌گذاری و شیوه‌های مدیریت پول توسط آنان پرداخته و نتایج کار مطالعاتی خود را به صورت یک راهنمای کاربردی و عملیاتی گام به گام برای افزایش سودآوری در اختیار شما قرار داده است. شخصیت پنج ثروتمند بزرگ دنیا در این کتاب تحلیل شده است. این تحلیل به شما کمک می کند با الگوبرداری از عملکرد این افراد بر اساس تمریناتی که در این کتاب به آن اشاره شده است خود را در مسیر ثروت سازی قرار دهید.

البته کتاب ابتدا کمک میکند که شما هم تیپ شخصیتی تان را بشناسید چون معتقد است که شیوه سرمایه گذاری شما باید مبتنی بر تیپ شخصیتی شما باشد. حالا پس از این شناخت به عنوان نمونه سراغ پنج ثروتمند دنیا می رود تا شما ببینید هر کدام چه مشابهتی با تیپ شما دارند و بر این اساس نقاط قوت و ضعف آن ها در سرمایه گذاری شان چه بوده. این امر برای آینده کاری شما بسیار راهگشا خواهد بود.

توجه

شرکت پيشرو آساک تنها معرف محصول مي باشد و به هيچ عنوان در مورد نحوه فروش و عرضه آن پاسخگو نخواهد بود.

جهت کسب اطلاعات و مشاهده کتاب های بیشتر به بخش دانلود کتاب مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *