کتاب بیت کوین برای دامیز

کتاب بیت کوین برای دامیز ، دستورالعملی آسان، شفاف و زودفهم برای شروع به کار با بیت‌ کوین

بازار بیت‌کوین پتانسیل‌ فراوانی دارد، اما درک ریزه‌کاری‌ها و خطرات ضمنی آن ممکن است کمی دشوار باشد. این راهنمای آموزنده تمام جزئیات بیت‌ کوین را بررسی می‌کند تا با اعتمادبه‌نفس به بازار رمزارزها ورود کنید. ببینید پول‌هایتان به کجا می‌رود، ریسک‌ها را مدیریت کنید و بانکداری بیت‌ کوین را به دست بگیرید.
بیت‌کوین چیست؟ چه کاربردی دارد؟ چرا استفاده می‌شود و چگونه می‌توان از طریق آن درآمد کسب کرد؟
بانکداری بیت‌ کوین: کیف پول بیت‌کوین را نصب کنید، آدرس ایجاد کنید، با کلید خصوصی آشنا شوید و امنیت بیت‌ کوین را بررسی کنید.
بیت‌ کوین در کسب‌و‌کار: چگونه می‌توان برای خرید کالا و خدمات از بیت‌ کوین استفاده کرد؟ صورت‌حساب‌ها و حقوق کارمندان را با آن پرداخت کرد و ارز دیجیتال را در فروشگاه خود پذیرفت؟
محافظت از دارایی دیجیتال: در برابر هکرها از بیت‌ کوین محافظت کنید، مراقب حمله‌ها و خرج‌کردن مضاعف باشید و امنیت بیت‌ کوین را تأمین کنید.

سرفصل های کتاب بیت کوین برای دامیز:

مقدمه

بخش ۱: اصول بیت‌ کوین

فصل ۱ : معرفی بیت‌ کوین
فصل ۲ : خرید و ذخیره‌سازی بیت‌ کوین
فصل ۳ : موافقان و مخالفان بیت‌ کوین
فصل ۴ : کسب درآمد از طریق بیت‌ کوین

بخش ۲: بانکداری با بیت‌ کوین

فصل ۵ : کیف پول بیت‌ کوین
فصل ۶ : تراکنش‌های بیت‌ کوین
فصل ۷ : زنجیره‌‌ی‌ بلوکی

بخش ۳: استفاده از بیت‌ کوین در کسب‌وکار

فصل ۸ : استفاده از بیت‌ کوین در تجارت
فصل ۹ : رعایت جنبه‌ی حقوقی
فصل ۱۰ : امنیت بیت‌ کوین
فصل ۱۱ : کاوش بیت‌ کوین

بخش ۴: بخش ده‌تایی‌ها

فصل ۱۲ : ده روش برتر برای استفاده از بیت‌ کوین
فصل ۱۳ : سایر رمزارزها
فصل ۱۴ : ده منبع آنلاین بیت‌ کوین

درباره شرکت پریپتو نویسنده کتاب بیت کوین برای دامیز:

پریپتو در سال ۲۰۱۳ و با هدف ارائه‌ی راهکارهای نوین، ساده و مؤثر در خصوص بیت‌ کوین تأسیس شد و اولین محصول آن کارت برچسبی کریپتو بود. کاربران برای اولین بار می‌توانستند از طریق یک کارت برچسبی یا خراشی، کار با رمزاَرزها را تجربه کنند. محصولات این شرکت در هر گوشه از جهان در دسترس است و زمینه‌ی آشنایی افراد با بیت‌ک وین را از طریق راهکارهایی با دسترسی آسان فراهم کرده است.
درست همان طور که این کتاب قصد دارد بیت‌ کوین و فناوری‌های زنجیره‌ی بلوکی پشتیبانی‌کننده‌ی‌ آن را از پرده‌ی ابهام خارج سازد، هدف شرکت پریپتو نیز این است که دسترسی به زنجیره‌ی بلوکی برای کسب‌و‌کارهای کوچک و بزرگ را تسهیل کند و در همین راستا راهکارهای از پیش تعیین‌شده‌ای ارائه می‌دهد که می‌تواند هدف خاصی را تأمین کند. شرکتْ متعهد به نشر محصولات متعددی است که ظرفیت‌های زنجیره‌ی بلوکی را به‌روشی قابل‌درک به نمایش می‌گذارد. همچنین این محصولات مسیری را هموار می‌سازد که کسب‌وکارها می‌توانند از طریق آن، در جهت تعامل با این فناوری نوین و استفاده از اپلیکیشن‌های مهیج دنیای واقعی، نخستین گام‌های خود را بردارند.
شرکت پریپتو مفتخر به انتشار کتاب بیت‌ک وین For Dummies بوده و معتقد است هرچه شیوه‌های بیشتری درباره‌ی چیستی و چگونگی بیت‌کوین و فناوری وابسته به آن ارائه شود، همگان نفع بیشتری از آن خواهند برد. ما بر این باوریم که این پتانسیل از طریق سیر تدریجی تکامل بیت‌کوین و زنجیره‌ی بلوکی محقق می‌شود و امیدواریم شما نیز بتوانید در این عرصه نقشی ایفا کنید.

درباره انتشارات دامیز:

درباره کتاب‌های دامیز
کتاب‌های دامیز؛ کاربردی و سودمند
کتاب‌های دامیز در ابتدای آخرین دهه‌ی قرن بیستم، در ایالات متحده آمریکا، با هدف آشنایی عامه‌ی مردم با مباحث مربوط به کامپیوتر به چاپ رسید. این کتاب‌ها به سبب نثر ساده و نتيجتاً فهم آسان مطالب به سرعت جایگاه ویژه‌ای در بازار آمریکا و اروپا پیدا کردند. انتشار بیش از ۲۵۰ میلیون نسخه از مجموعه‌ی کتاب‌های دامیز مؤید این نکته است که مردم برای کسب دانش پيرامون موضوعات مختلف، ابتدا سراغ کتاب‌های این مجموعه می‌روند. بسياری از کتاب‌های مجموعه‌ی داميز به بیش از ۳۰ زبان زنده دنیا ترجمه شده‌اند. مهم‌ترين توانايی اين مجموعه كمك به افرادی است كه توانسته‌اند «نمی‌توانم» خود را به كمك اين كتاب‌ها به «می‌توانم» تبديل كنند.

متقاضيان اين مجموعه بارها از اين كتاب‌ها استفاده كرده‌اند تا مشكلات خود را حل كرده و يا در روند يادگيری آن سرعت ببخشند.

برخلاف محصولات كپی‌برداری شده، سری كتاب‌های داميز موارد مهمی را برای خوانندگان خود به ارمغان می‌آورند كه در زير به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌كنيم:

بازه بزرگی از كتاب‌ها در موضوعات تكنيكی و عمومی شامل: كامپيوتر، كسب و کار، مشاغل، سرمايه‌گذاری، بازاريابی، فروش، آشپزی، تغذيه، سلامتی، تاريخ، سرگرمی، خانه، زبان، رياضی، موسيقی، والدين، مذهب، خودباوری، روابط اجتماعی، ورزش، تلویزيون، سينما، عكاسی، اينترنت، راهنمای سفر و …
بهره‌مندی از يک برند معروف كه در بيشتر نقاط جهان شناخته شده می‌باشد.
لوگو و طراحی جلدی منحصر به فرد كه به راحتی و سرعت باعث شناخته شدن آن می‌شود.
در ایران، برای نخستین بار، انتشارات آوند دانش حق انحصاری ترجمه و انتشار کتاب‌های دامیز را از انتشارات وايلی (صاحب امتياز داميز) خريداری كرده و ترجمه كتاب‌های متنوع در رشته‌های گوناگون را ارائه نموده است.

توجه:

شرکت پيشرو آساک تنها معرف محصول مي باشد و به هيچ عنوان در مورد نحوه فروش و عرضه آن پاسخگو نخواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *