کتاب معجزه زبان بدن

نویسنده: کوین هوگان

مترجمان: کاوش حسین تبار و مجید فیاض فر

: نخبه سازان

کتاب معجزه ربان بدن در زندگی و کسب‌وکار به شما کمک می‌کند تا از چیزهایی که در اطرافتان می‌شنوید و اطلاعات متعددی که از منابع گوناگون دریافت می‌کنید، به راحتی عبور کنید و روی اطلاعاتی متمرکز شوید که مورد نیازتان است.

خوشبختانه متن کتاب نه کاملاً دانشگاهی است و نه کاملاً معمولی، بلکه ترکیبی از این دو است تا مهم‌ترین جنبه‌های ارتباط غیرکلامی و چگونگی تأثیر آن بر زندگی روزانه را به بهترین نحو ممکن برای شما بازگو کند.

نویسنده درکتاب معجزه زبان بدن در زندگی و کسب‌وکار بسیاری از اطلاعات مورد نیاز در خصوص زبان بدن و روش های عملی استفاده از آن در جریان زندگی را آموزش و مورد بررسی قرار داده است.

چگونه از نیت هر کسی در ۳ ثانیه یا حتی کمتر آگاه شویم؟

فقط ۱% از شما این پیام را می‌خوانید و اقدام می‌کنید. اما ۹۹% شما این صفحه را می‌بندید.
اما اشکالی ندارد! برای داشتن زندگی موفق، آرام، و شاد مهم تر از هر چیزی، توانایی در برقراری ارتباط است. در نگاه اول کسی که خوب صحبت می کند و کلام شیوایی دارد، در برقراری ارتباط مؤثر و مثبت، بهتر عمل می کند ولی برندۀ پیشتاز نیست، چراکه تنها عامل برقراری ارتباط، کلام و سخنوری نیست. خوب صحبت کردن لازم است ولی کافی نیست.

شما برای موفقیت در ارتباطات باید به دانش دیگری در این حوزه دست پیدا کنید تا بتوانید مانند یک متخصص، افراد را تحلیل کنید و در نهایت بهترین خط مشی را برای برقراری ارتباط مؤثر برگزینید. زبان بدن همان دانش لازم و ضروری برای موفقیت در ارتباطات است. باید با اصول و فنون این دانش آشنا باشید تا از آن بهترین استفاده را ببرید.
بنابراین در مفید بودن این کتاب هیچ شکی نیست. تنها سوال …

این است که آیا شما حاضرید دست به کار شوید و از این کتاب به نفع خود در ارتباطات روزانه استفاده کنید؟
چرا کتاب معجزه زبان بدن در زندگی و کسب‌وکار

صدها کتاب قابل دسترس در مورد موضوع زبان بدن و ارتباطات غیرکلامی وجود دارد که بعضی از آن ها کاماً دانشگاهی و بعضی هم متفرقه اند. در تمام سال هایی که من تدریس کرده ام و سخنرانی های حرفه ای ارائه داده ام، یکی از گلایه های همیشگی دانش آموزان و افراد حرفه ای در مشاغل مختلف این بود که هرگز قادر نبوده اند کتابی پیدا کنند که معتبر، جذاب و قابل اجرا در کار و زندگی واقعی شان باشد.

اگر شما هم جزء این گروه از افراد هستید پس حتماً دوست دارید بدانید دیگران در مورد چه چیزی فکر می کنند و یا دوست دارید بدانید چه پیام هایی برایتان ارسال می کنند.

مثلاً شاید بخواهید بدانید آیا آن ها شما را دوست دارند یا بخواهید بدانید آیا می خواهند شما را فریب دهند و یا حتی بخواهید که تنها با نگاه به آنان و چیزهای اطرافشان متوجه شوید که چه نوع آدم هایی هستند. شاید از همه مهم تر این که بخواهید بهترین تأثیر را، مخصوصاً در اولین دیدار، روی دیگران داشته باشید.

علت نگارش این کتاب این است که اشتیاق فراوانی برای دست یابی به اطلاعات دقیق در این زمینه وجود دارد اما منابع بسیار کمی – اگر تازه وجود داشته باشد – هستند که این اطلاعات را با کاربردهای عملی دنیای واقعی پیوند می‌زنند.

این کتاب به شما کمک می کند تا از چیزهایی که در اطرافتان می شنوید و اطلاعات متعددی که از منابع گوناگون دریافت می کنید به راحتی عبور کنید و روی اطلاعاتی متمرکز شوید که مورد نیازتان است.

چه انتظاری از این کتاب داریم؟

خواندن زبان بدن و درک ارتباط غیرکلامی به خودی خود نه خوب است و نه بد، و هدف از آن تنها فهمیدن افکار مردم هنگام رویارویی با آن هاست که خود تجربۀ واقعی ارزشمندی است.

شما مطالبی را دربارۀ اصول اولیۀ زبان بدن می خوانید و دربارۀ قدرت آن، که طرز فکرها، اعمال و نتایج را تحت تأثیر قرار می دهد و همچنین در مورد عناصر کلیدی زبان بدن و چگونگی تأثیر آن ها در ارتباطات، مطالبی می آموزید. همچنین معانی چیزهایی که مردم می پوشند، نمادهایی که خودشان را با آن ها محاصره کرده اند، شرایط محیطی، محیط، فاصله های شخصی، موقعیت های اجتماعی شخص، درآمد، ویژگی های فیزیکی و نحوۀ استفاده از زمان در ارتباط غیرکلامی، همه و همه را خواهید آموخت.

نگران نباشید، من کاری می کنم که شما به راحتی آن ها را بفهمید.
یکی از دلایلی که باعث می شود نتوانیم ارتباط مؤثری برقرار کنیم و دچار مشکل شویم، نداشتن کنترل بر روی زبان بدنمان است.
چرا باید شما به مطالعۀ منظم زبان بدن اهمیت دهید؟ زیرا اطلاعات به دست آمده از طریق فعالیت های علمی در هر جنبه ای از زندگی شما اهمیت فراوانی دارد.

قدرت و تأثیر زبان بدن در زندگی چیزی نیست که بتوان آن را انکار کرد. پژوهش ها و مطالعات انجام شده در این زمینه به گونه ای است که بتوانید نتایج آن ها را در دنیای واقعی تان به کار ببرید. مسئله ای که تا به امروز در این حوزه وجود داشته است کمبود منابع برای کمک به افراد جهت درک جنبۀ علمی زبان بدن و تبدیل آن به کاربردهای عملی در زندگی آن ها بوده است.

این کتاب طوری طراحی شده است که می تواند این نیاز را مرتفع سازد و دیدگاه شما را نسبت به ارتباط غیرکلامی عوض کند و روش های عملی آموزش این فن و به کارگیری آن را به طور مؤثر به شما معرفی می کند.

سر فصل‌های کتاب:
 • مقدمه مترجم
 • پیش گفتار
 • فصل اول: معجزه زبان بدن
 • فصل دوم: قدرت زبان بدن
 • فصل سوم: عناصر زبان بدن
 • فصل چهارم: محیط و شرایط محیطی
 • فصل پنجم: پراگزمیکس یا فاصلۀ شخصی
 • فصل ۶: زبان بدنتان دربارۀ شما چه می گوید
 • فصل ۷: تعاملات شخصی
 • فصل ۸: تأثیر زبان بدن در کسب وکار
 • فصل ۹: راز زبان بدن مردان و زنان
 • فصل ۱۰ : زبان بدن در تربیت فرزندان
 • فصل ۱۱ : استفاده از زبان بدن در دنیای واقعی
 • فصل ۱۲ : زبان بدن و فرهنگ های دیگر
 • فصل ۱۳ : کاربردهای عملی

کاری از رسانه کارآفرین برتر

توجه

شرکت پيشرو آساک تنها معرف محصول می باشد و به هيچ عنوان در مورد نحوه فروش و عرضه آن پاسخگو نخواهد بود.

جهت کسب اطلاعات و مشاهده کتاب های بیشتر به بخش دانلود کتاب مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *