رویای خلاق از ورود اطلاعات سرچشمه می گیرند. ذهن شما باید تلاشها و تجربیات شما را جذب کند و آن را پردازش کرده و به رویای خلاف تری تبدیل نماید. به همان صورتی که رایانه اطلاعاتی را که وارد آن می کنید، جذب می کند. ذهن شما باید همه چیز را ثبت کند و شما می بایست همه چیز را در آنجا نگهداری کرده تا در آینده به آنها رجوع کنید. اطلاعات اساسی در ذهن شما بعدها می تواند مسائل پیچیده تر را حل کند.

رویای خلاق می تواند شروع استارت آپ موفق و پول سازی باشد.

در مورد من، زمان کاری وقتی است که من به بهترین نحو فکر می کنم. علاوه برآن، خلاقیت با کار سخت افزایش می یابد. مغز انسان بیشتر نیروهای بالقوه و دست نخورده را پردازش می کند.  می گویند که یک آدم تنها در حدود ۱۰ درصد از این نعمت را به طور متوسط استفاده می کند. آنهایی که سخت کار می کنند، می توانند قدرت شهود و بینش خود را توسعه بخشند.
معتقدم که نیروهای بالقوه بیشتر مردم فراتر از مقداری است که از آن آگاهی دارند، یا حاضرند از آن استفاده کنند. بنابراین سعی کرده ام از استعدادهایم در برخورد با چالش ها بیشترین استفاده را ببرم.

هر چه زودتر و بیشتر کار کنید، شبها رویاهای شما واقع گرایانه تر می شوند. وقتی مغز انسان لبریز است رویاهای شگفت آور هستند. تجربه من نشان می دهد که رویا، آرزوی انجام کاری است. وقتی جوان بودم پدرم می گفت که باید صاحب کسب و تجارت شوم. به همین دلیل است که وقتی ۱۵ ساله بودم، شبها رویاهای صاحب کسب و کار شدن را می دیدم رویاهایی که بیشترشان به حقیقت پیوسته اند. اگر شما عاشق کسی هستید، رویای ازدواج را در سر بپرورانید. اگر شما سخت کار کنید، گاهی اوقات رویاهای شما راه حل مشکلات شما می شوند.
کیم ووچونگ: هر کس که خود را وقف کارش کرده هرگز شکست نخورده است.

جهت کسب اطلاعات و مشاهده ی مقالات بیشتر به سایت شرکت پیشرو آساک مراجعه نمایید.

 منبع: کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست

لطفا نظر خودتان را در مورد این مقاله با ما در میان بگذارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *