فیسبوک آگهی های جنرال موتورز را از دست داد.

شرکت آمریکائی جنرال موتورز که بزرگترین کارخانه اتومبیل سازی جهان است، می گوید تمامی آگهی های تبلیغاتی خود را در فیس بوک، به این سبب که ثمر بخش نبوده است، متوقف می کند.

تصمیم جنرال موتورز، تداوم تحرک و اشتیاقی را به سئوال کشیده است که از تصمیم فیس بوک برای عرضه سهام این بزرگترین شبکه اجتماعی به بازار ناشی می شود. جنرال موتورز که سومین شرکت عمده تبلیغ دهنده به وسائل ارتباط جمعی در آمریکاست سالانه قریب ده میلیون دلار به فیس بوک آگهی های تبلیغاتی می داد.

از دست دادن آگهی های تبلیغاتی جنرال موتورز بر درآمد های فیس بوک، که سال گذشته سه میلیارد و هفتصد میلیون دلار بود، چندان اثر نامطلوبی بجا نمی گذارد. اما تحلیلگران مالی می گویند ممکن است شرکت های بزرگ بازرگانی دیگر نیزبه فکر تجدید نظر در استفاده از این غول عظیم اینترنتی برای تبلیغات خود بیفتند.

درآمد فیس بوس از محل آگهی های تبلیغاتی در ماه های اخیر کلا سیر نزولی داشته و مدیران آن هنوز استرتژی مشخصی در مورد جذب آگهی های تبلیغاتی برای تلفن های هوشمند و کامپویترهای سیار ارائه نداده اند.

انتظار می رود ارزش دارائی های فیس بوک روز جمعه این هفته که عرضه سهام آن به مردم در بورس آغاز می شود به بیش از صد میلیارد دلار برسد. فیس بوک روز سه شنبه قیمت هر سهم را که مقدمتا هر  ۲۸ دلار برآورد شده بود، به ۳۴ دلار افزایش داد.

جهت کسب اطلاعات و مشاهده خبرهای بیشتر به بخش اخبار مراجعه نمایید.

لطفاً نظر خودتون رو درباره این مطلب با ما در میان بگذارید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *