کتاب چهار راه پولسازی

نام کتاب: چهار راه پولسازی
نویسنده: رابرت کیوساکی
مترجم: برج ساز جوان
تعداد صفحات: 77
فرمت: الکترونیکی (PDF)
حجم: 650 کیلوبایت

  • نصایح پدر ثروتمند برای دستیابی به استقلال مالی

پدر ثروتمند همیشه می گفت: «بدون داشتن استقلال مالی، هرگز طعم آزادی حقیقی را نخواهی چشید. آزادی شاید رایگان به نظر برسد، اما بهایی نیز دارد.» کتاب چهارراه پولسازی به افرادی تقدیم می شود که حاضرند بهای آن را پرداخت کنند.

آيا شما به لحاظ مالي مستقل هستيد؟ اگر در زندگي خود بر سر چند راهه مالي قرار گرفته ايد، كتاب “چهارراه پولسازي” براي شما نوشته شده است. اگر ميخواهيد كنترل اعمال امروز خود را به دست بگيريد تا بتوانيد سرنوشت مالي خود را تغيير بدهيد، اين كتاب در ترسيم طرح و برنامه مالي به شما كمك ميكند. چهارراه پولسازي به صورت زير است:

چهارراه پولسازي درباره چهار گروه مختلف از مردم است كه دنياي كسب و كار راميسازند؛ افرادي كه هر كدام در موقعيت خود بي همتا هستند. اين نمودار به شما كمك ميكند كه موقعيت كنوني خود را تشخيص بدهيد و جايگاهي كه ميخواهيد در آينده در آن قرار بگيريد و راهي كه در نظر داريد براي رسيدن به استقلال مالي طي كنيد را مورد شناسايي قرار بدهيد.

با اينكه استقلال مالي ميتواند از طريق هر چهار ربع نمودار محقق شود، مهارتهاي يك فرد متعلق به گروه مالكيت كسب و كار يا سرمايه گذاري به شما كمك ميكند كه سريعتر به اهداف مالي خود دست پيدا كنيد. فردي كه در گروه كارمندي موفق است، بايد در گروه سرمايه گذاري هم موفقيت كسب كند

 

توجه

شرکت پيشرو آساک تنها معرف محصول می باشد و به هيچ عنوان در مورد نحوه فروش و عرضه آن پاسخگو نخواهد بود.

جهت کسب اطلاعات و مشاهده کتاب های بیشتر به بخش دانلود کتاب مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *