اینفوگرافیک واقعیت اینستاگرام

واقعیت اینستاگرام

اینستاگرام شبکه اجتماعی اشتراک گذاری عکس و فیلم است که در اکتبر ۲۰۱۰ راه اندازی شده است. اینستاگرام مکانی برای گشتن در بین تصاویر خیره کننده و آشنایی با دیگران است. شاید شما با ورود به اینستاگرام و دیدن تصاویر دیگران اندکی از داشتن لباس های معمولی یا وسایل کهنه خود سرخرده شوید و احساس بدی به شما دست بدهد. ولی یک عکاس تایلندی این موضوع را به شما اثبات می کند که «تصاویر اینستاگرام از واقعیت زندگی کاربران زیباتر است.»

اما این فضای مجازی تا چقدر قابل اطمینان است؟ چقدر می توان عکس های افراد در این محیط را باور کرد؟ مسلم است هیچ کاربری بدبختی های زندگی خود را در اینستاگرام به اشتراک نمی گذارد. هویت ما در اینستاگرام تا حد زیادی با آنچه که هستیم فاصله دارد و حساب کاربری ما در اینستاگرام آن چیزی است که دوست داریم باشیم. گاهی با دیدن عکس های دیگران که از تفریحات، غذاها و امکانات آنها گرفته شده است حسرت می خوریم اما آیا همه آن عکس ها با واقعی هستند؟

مربع اینستاگرام قاب لحظات شیرین زندگی افراد است، چیزی که شاید به دور از واقعیت باشد. شاید زندگی با فیلتر های رنگی اینستاگرام قشنگرتر به نظر بیایند اما فقط به نظر می آیند! همیشه به یاد داشته باشید که آن چیزی که در اینستاگرام می بینید زندگی واقعی افراد نیست. «چامپو باریتون» عکاس تایلندی با عکس هایی که در صفحه خود به نمایش گذاشته است به خوبی این حقیقت را به ما نشان می دهد.

جهت مشاهده و دانلود اینفوگرافیک های بیشتر به بخش اینفوگرافیک مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *