سرمایه گذاری در بیت کوین

سرمایه گذاری در بیت کوین / روز پیتزای لاسزلو / کسب درآمد بیت کوینی / آموزش کسب درامد از طریق بیت کوین / کسب بیت کوین از طریق مشاغل / سیستم پاداش دهی بیت کوین

نحوه سرمایه گذاری در بیت کوین

تأمین مالی جمعی با بیت کوین

تأمین مالی جمعی با بیت کوین.

در عوض وابستگی به یک سرمایه گذار یا یک منبع عمده ی تأمین مالی، یک کمپین تأمین مالی جمعی به شما امکان می دهد تا روند تأمین مالی را به صورت غیر متمرکز و با جذب انواع حامیان گوناگون انجام دهید. اگر در تأمین مالی خود بیت کوین بپذیرید، می توانید همه چیز را غیر متمرکز پیش ببرید و به مخاطبان جهانی دست یابید.

بیت کوین به شرکت ها و افراد ابزار قدرتمندی اعطا می کند تا سرمایه شان را در پروژه های موجود یا آتی افزایش دهند. با در نظر گرفتن این حقیقت که بیت کوین در بیشتر کشورها مالیات ندارد، بسیاری از افراد آن ها را بهشتی ایمن برای سرمایه گذاری بدون مالیات می دانند. توجه فرمایید که به محض این که سرمایه از بیت کوین به ارزهای رایج تبدیل شود باید مالیاتش را نیز بپردازید.

مراقب باشید برای تأمین مالی جمعی هرگز پروژه ی جعلی یا ادعای ساختگی را اعلام نکنید. با وجود این که بیت کوین روش پرداخت غیرقابل برگشت است، اگر بخواهید با پول افراد بازی کنید، شما را نابود خواهند کرد.

خوشبختانه علاقه مندان به بیت کوین در تأمین مالی جمعی پروژه ها به صورت قانونی فعالیت می کنند و به تعهدات مطرح شده به طور کامل پایبند بوده اند. با توجه به نوع پروژه ای که فهرست می کنید ممکن است به زمان بیشتری برای رسیدن به اهدافتان نیاز داشته باشید، به ویژه اگر پروژه ی شما شامل توسعه ی فناوری زنجیره ی بلوکی باشد.

اما همه ی پروژه ها با نیت درستی از پلتفرم های تامین مالی جمعی استفاده نمی کنند. بعضی افراد تامین مالی جمعی را روشی برای دستیابی سریع به سرمایه ی بدون بازپرداخت می دانند. با وجود این که بیشتر مراکز در مقابل سوء استفاده مسائل امنیتی را رعایت می کنند، امکان دارد که پروژه به تعهداتش وفادار نباشد. اما در حال حاضر این موضوع زیاد ربطی به بیت کوین ندارد و می تواند برای هر نوع کمپین تأمین مالی جمعی انجام شود. به نحوه ی لغو پروژه ها در کیک استارتر (یک وب سایت تأمین مالی جمعی برای پروژه های جدید و استارتاپ ها) و این که هرگز پولشان را پس نگرفتند.

وقتی به تأمین مالی جمعی پروژه ی بیت کوین کمک می کنید باید به پاداش های احتمالی بیندیشید. تأمین مالی جمعی مشابه با خرید سهام یا محصول شرکتی به قیمت ارزان تر نیست. این بدان معنی است که شما مشتاق به صرف پول خود و محقق شدن رویاهای سایر افراد هستید که در مقابل اختصاص پول خود ممکن است پاداشی دریافت دارید. با این حال نباید در تامین مالی جمعی صرفا برای کسب سود و دریافت پاداش شرکت کنید. زیرا دلیل ابداع این سیستم کسب پاداش نیست.

عرضه ی اولیه ی پول رمزپایه و عرضه ی عمومی اولیه

عرضه ی اولیه ی پول رمزپایه و عرضه ی عمومی اولیه اصطلاحات مالی هستند که شرکت ها برای تامین مالی خود استفاده می نمایند.

عرضه ی اولیه ی پول رمزپایه و عرضه ی عمومی اولیه

  • عرضه ی اولیه ی پول رمزپایه: اصطلاحی نوپدید است که در این روش استارت آپ های پول رمزپایه برای رشد و توسعه ی کسب و کارشان منابع اولیه ی خود را از طریق تامین مالی جمعی و فروش توکن خود به دست می آورند. در واقع سرمایه گذاران بالقوه فرصت خرید بخشی از پول های رمزپایه را به صورت توکن قبل از آغاز روند معدن کاوی و انتشار پول دارند. امروزه، عرضه ی اولیه ی پول رمزپایه به یک صنعت جذاب و پرسود تبدیل شده است، به طوری که بیشتر سرمایه گذاران به امید این که در آینده ی نزدیک شاهد افزایش قیمت کوین ها باشند، این سرمایه گذاری را انجام می دهند.
  • عرضه ی عمومی اولیه: زمانی انجام می شود که شرکت بیت کوین با پول رمزپایه یا پروژه اش امید به افزایش سرمایه ها دارد. سرمایه گذاران در این شرکت با دریافت سهام (به نوعی مالکیت شرکت) به دنبال افزایش قیمت سهام و دریافت سود سالانه ی آن هستند.

در دنیای تأمین مالی جمعی بیت کوین، هر دو اصطلاح فوق معنی نسبتا منفی دارند، زیرا پروژه های دروغین و تعهدات غیر واقعی بسیاری در مورد عرضه ی اولیه ی پول رمزپایه و عرضه ی عمومی اولیه وجود دارد. با این حال، هر دو ابزار تأمین مالی برای اهداف قانونی استفاده می شوند.

برای مثال، وقتی که شما برای خلق کاربرد جدیدی از فناوری زنجیره ی بلوکی با توکن مخصوص خود برنامه ریزی می کنید، یک عرضه اولیه ی پول رمزپایه را اجرا خواهید کرد. در هر میزان مشخص سرمایه گذاری شده، کاربر در مقابل، X مقدار توکن دریافت می کند که در زمان راه اندازی پلتفرم می تواند از آن استفاده نماید. بی شک شما به حامیان خود، پاداش قابل توجهی را پیشنهاد می کنید؛ هرچند ممکن است این پاداش شکل فیزیکی نداشته باشد. ارزشمند شدن این توکن های دیجیتال به موفقیت پروژه بستگی خواهد داشت. اما شما از حامیان می خواهید تا تأمین مالی جمعی را تشویق کنند و در نهایت به پلتفرمی موفق تبدیل شوید.

البته همیشه قرار نیست به افرادی که می خواهند از پروژه ی شما پشتیبانی نمایند توکن دیجیتال بدهید. اما این یک واقعیت است که سرمایه گذاران، چه بزرگ و چه کوچک، تنها به دنبال سود سریع سرمایه گذاری خود هستند. با استفاده از عرضه ی اولیه ی پول رمزپایه / عرضه ی عمومی اولیه می توان زودتر به این هدف رسید که البته نهایتا به بزرگی پروژه و نتایج نهایی اش بستگی دارد.

در زمان ایجاد یا سرمایه گذاری برای پروژه ای که به صورت عرضه ی اولیه ی پول رمزپایه یا عرضه ی عمومی اولیه انجام می شود، فشار زیادی را متحمل میشوید. در مقام یک سرمایه گذار لازم است که از پیشرفت پروژه و دریافت کوین هایی که هزینه ی آن را پرداخته اید، اطمینان حاصل نمایید. به عنوان توسعه دهنده یا مجری پروژه نیز مسئولیت های مشخصی مانند توزیع دارایی های دیجیتال در میان افراد مناسب را بر عهده دارید.

ایجاد کمپین تأمین مالی جمعی همراه با عرضه ی اولیه ی پول رمزپایه یا عرضه ی عمومی اولیه هم هیجان انگیز است و هم انتظاراتی را به دنبال دارد. با وجود این که مردم ارزش پروژه ی شما را درک می کنند، در مورد قیمت دارایی دیجیتال و افزایش و کاهش آن در طول پروژه به گمانه زنی مشغول می شوند. اگر تنها یک چیز در مورد این افراد که پولشان را در اختیار شما قرار داده و به شما اعتماد کرده اند، بتوان گفت، این است که آنها همیشه صبور نیستند.

عرضه ی سهام و سود سهام شرکت

شما می توانید به جای ارائه ی دارایی های دیجیتال به سرمایه گذاران بالقوه سهمی از شرکت یا پروژه را در عوض پولشان به آنها اعطا کنید. در این روش هر میزان سهام بر اساس مقدار پول سرمایه گذاری شده قابل واگذاری است.

می توانید ارزش سهام شرکتتان را به صورت هفتگی، ماهانه یا حتی سه ماهه به صورت سود هر سهم به سهامداران بپردازید. مجددا با انجام دادن این کار سرمایه گذاران بالقوه را تشویق به سخن پراکنی در مورد شرکت یا پروژه تان خواهید کرد که خود نوعی بازاریابی ارزشمند و رایگان محسوب می شود.

برای جالب تر کردن و تقویت تبلیغات شفاهی بیشتر برای پروژه ی خود می توانید سود سهام را در قالب بیت کوین بپردازید. از آن جا که این مقادیر در روزهای اول بسیار کم و ناچیز هستند، سرمایه گذاران به تدریج سود نهایی را از سرمایه های ابتدایی شان خواهند دید. به علاوه به همه در مورد پیشرفت پروژه / شرکت و دستاوردهایش در آینده ی نزدیک اطلاعات داده می شود.

همین روش پرداخت سود در قالب بیت کوین را می توان برای سرمایه گذاران بالقوه ای که قصد استفاده از روش های پرداخت سنتی به جای بیت کوین را دارند، به کار برد. وقتی آنان برایتان سرمایه هایی را تخصیص می دهند می توانید سودشان را با بیت کوین بپردازید تا به نوعی با جنبه ی پولی این پول مجازی آشنا شوند و به تدریج آن را بپذیرند.

نگهداری از بیت کوین برای آینده

بیت کوین سرمایه گذاران زیادی را از سرتاسر جهان جذب خود می کند. با توجه به این که قیمت بیت کوین دائما در حال نوسان است، می توانید با خرید بیت کوین در زمانی که قیمت نسبتا پایینی دارد، پول زیادی را به دست آورید.

می توانید با خرید بیت کوین در زمانی که قیمت نسبتا پایینی دارد، پول زیادی را به دست آورید.

به خاطر داشته باشید که در سال ۲۱۴۰ تنها ۲۱ میلیون بیت کوین وجود خواهد داشت و از نظر منطقی قیمت بیت کوین نیز روز به روز بیشتر می شود البته درباره ی تحقق این پیش بینی ها باید صبر کرد و آینده را دید.

بیت کوین به عنوان ابزار سرمایه گذاری

معمولا از بیت کوین با عنوان ابزار سرمایه گذاری یاد می شود، گرچه این اصطلاح نزد بسیاری از افراد بی معنی است. در روزهای ابتدایی ظهور بیت کوین، افراد کوین های ارزانی را به این امید می خریدند که نه تنها شبکه به آنها بیت کوین رایگان خواهد داد، بلکه قیمت هر کوین نیز افزایش می یابد. بی شک این موضوع با توضیح ابزار سرمایه گذاری هماهنگی دارد.

از سال ۲۰۰۹ تا به امروز قیمت بیت کوین مسیری طولانی را طی کرده است. در روزهای اولیه هر بیت کوینی که به دست می آمد، تقریبا بی ارزش بود؛ این روند ادامه یافت تا این که شبکه رشد کرد و افراد بیشتری سود بیت کوین را به اشتراک گذاشتند. با افزایش نرخ سود بیت کوین، قیمت بازار در سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۳ افزایش اندک ولی ثابتی را تجربه کرد. سال ۲۰۱۳ جذاب ترین سال برای بیت کوین بود، به نحوی که قیمت هر کوین سریعا افزایش یافت و به ۱۱۶ دلار آمریکا رسید. همان طور که انتظار می رفت این قیمت ثابت نماند و اندکی بعد مجددا به آرامی کاهش یافت.

۱۰۰۰۰ بیت کوین برای دو پیتزا!!!!

ارزش کلی بیت کوین زمانی مورد توجه رسانه ها قرار گرفت که مصرف کننده ای به نام لاسزلو در بیت کوین تالک، تالار گفتگوی آنلاینی که درباره ی بیت کوین بحث می کرد، جایزه ی ۱۰ هزار بیت کوینی را برای دو پیتزا اعلام کرد. کاربر دیگر تالار گفتگوی بیت کوین تالک دو پیتزا را از دومینو سفارش داد و به خانه ی لاسزلو در عوض مقدار هدیه ی تعیین شده فرستاد.

۲۲ می هر سال در سرتاسر جهان با عنوان روز پیتزای لاسزلو در کشورهای مختلف جشن گرفته می شود.

این گونه بود که نخستین تراکنش بیت کوین رسمی برای محصول و خدمات بر روی زنجیره ی بلوکی ثبت شد. ۲۲ می هر سال در سرتاسر جهان با عنوان روز پیتزای لاسزلو در کشورهای مختلف جشن گرفته می شود. بعضی از طرفداران بیت کوین در این روز به ملاقات یکدیگر می روند و در کنار بحث کردن درباره ی بیت کوین و زنجیره ی بلوکی با هم پیتزا می خورند.

پس از آن روز افراد بیشتری به ارزش بالقوه ی بیت کوین توجه کردند سرمایه گذاران نیز تا حد امکان کوین خریدند. افراد ثروتمندی مانند دوقولوهای وینکلووس سعی دارند که ۱ درصد از تمامی بیت کوین های جهان را در اختیار داشته باشند. البته با توجه به این نکته که در ۲۱۴۰ مجموع ۲۱ میلیون کوین وجود خواهد داشت، این هدف تقريبا جاه طلبانه است.

تا انتهای سال ۲۰۱۴ و ابتدای سال ۲۰۱۵ قیمت بیت کوین به رغم افزایش استفاده از آن توسط بازرگانان و تعداد کیف پول های ایجاد شده کمتر و کمتر شد. بعضی کارشناسان مالی این کاهش بها را آغاز نابودی بیت کوین دانستند، در حالی که برخی آن را شروع عصری جدید برای پول مجازی معرفی کردند.

در قالب اصطلاحات مالی ساده درباره ی قیمت بیت کوین ابهاماتی وجود داشت که به اشتباه به عنوان بازگشت قیمت به سطوح قبلی تصور می شد در حاضر مشخص نیست که حق با چه کسی است، اما یک چیز کاملا مشخص است: گزارش ها پیرامون نابودی بیت کوین کاملا اغراق آمیزند. شکل نوسانات قیمت بیت کوین را در طول سال ها نشان میدهد.

احتکار کوين ها

همان طور که گفته شد، افراد بسیاری مقادیر مختلفی بیت کوین را به عنوان سرمایه گذاری نگهداری می کنند که خود مشکل جدیدی را ایجاد کرده است: سرمایه گذارانی که بیت کوین را در قیمت کم یا بسیار زیاد خریده اند و آن را با امید چند برابر شدن سرمایه شان یا سودآوری ذخیره می کنند.

وقتی کوین های زیادی تا زمان نامشخص از چرخه ی فعال سیستم کنار گذاشته شوند، نگرانی در مورد آینده ی بیت کوین شدت می گیرد. با تغییر ناگهانی قیمت تقاضا نیز به نظر کاهش خواهد یافت. از سوی دیگر وقتی افراد متعدد پول زیادی را در اختیار داشته باشند، بیت کوین تنها با یک سفارش فروش (عمده) تا برگشت به ارزش پیش از سال ۲۰۱۳ فاصله دارد.

این موضوع در تمامی اشکال اصلی سرمایه گذاری شایع است و همیشه این فرصت وجود دارد که شخصی صبر خود را از دست بدهد و دارایی هایش را نقد نماید. در این زمینه بیت کوین ها نیز مستثنا نیستند. عجیب است که ذخیره کردن کوین ها تأثیر مثبت جانبی دارد.

بیت کوین یکی از پول های مجازی است که مقدار ثابتی از آن عرضه می شود. حتی گاهی کمیابی آن نیز مطرح می شود، زیرا تمامی این کوین ها خرج نشده یا به سایر سرمایه گذاران فروخته نشده اند.

این وضعیت باعث شده که طرف های علاقه مند به خرید بیت کوین با نارسایی عرضه ی کافی برای خرید مواجه شوند که به نوبه ی خود، موجب افزایش قیمت می شود. بسته به این که صاحبان کوین های احتکار شده چه مقدار برای بیت کوین های ذخیره شده ی خود پرداخته اند، تا رسیدن بیت کوین به قیمت های مورد نظر آنها برای فروش و آزادسازی کوین های ذخیره شده مسیری طولانی وجود دارد.

فارغ از این که شما چگونه به این شرایط بنگرید، احتکار در دنیای بیت کوین مشکل بزرگی محسوب می شود. اما به خاطر داشته باشید که تنها ۷ سال از معرفی این پول مجازی می گذرد و هنوز زمان زیادی برای رشد و توسعه آن در سطح جهانی باقی است. این که چگونه مشکل احتکار و پیش بردن ابزار سرمایه گذاری بیت کوین حل خواهد شد را باید در آینده دید.

کسب درآمد بیت کوینی

سرمایه گذاری در بیت کوین

علاوه بر خریدن بیت کوین از بازار مبادلات، روش های دیگری نیز برای کسب بیت کوین وجود دارد.

علاوه بر خریدن بیت کوین از بازار مبادلات، روش های دیگری نیز برای کسب بیت کوین وجود دارد. در واقع، روش های مختلفی برای کسب بیت کوین و درگیر شدن در این رویه و همچنین آگاه شدن از جوانب جدید وجود دارد.

نخستین کاری که باید انجام داد ثبت نام در تالار گفتگوی بیت کوین و سپس خواندن مطالب آن است. در این جا دو مثال وجود دارد.

  1. Bitcoin Talk
  2. Bitcoin subReddit
  • کسب درآمد از طریق تالارهای گفتگو

بیشتر مباحث آنلاین بیت کوین در تالار گفتگوی بیت کوین تالک انجام می شوند. با رشد محبوبیت این تالار در طی سال های متمادی، فرصت ها برای کسب پول نیز در آنها افزایش یافته است، به ویژه برای شرکت های جدید و قدیم بیت کوین این تالار محلی مناسب است تا کسب و کارشان را تبلیغ کنند.

علایم تالار گفتگو (که در پایین پروفایل تالار قرار داده شده و بر روی هر پستی که کاربر ایجاد می کند، ظاهر می شوند) به کاربران تالار امکان می دهد تا هر بار که پست سازنده یا موضوعی در تالار مطرح می کنند، مقداری بیت کوین جایزه بگیرند. فردی که این تالار را تشکیل داده، تعداد پست های شما را در طول هفته محاسبه می کند و بنا بر میزان توافق شده به شما بیت کوین می پردازد. شرکت در مباحث همراه با ارائه نظرات با پاسخ های مناسب روشی برای این کار است. اگر سوالی داشته باشید نیز می توانید موضوع را به عنوان یک پست مطرح کنید. همچنین ممکن است برای هر پاسخ سازنده در مورد موضوعتان جایزه بگیرید.

پاداش برای تشکیل کمپین های تالار گفتگو به عوامل مختلفی بستگی دارد. اول از همه شرکت به دنبال افرادی است تا خدماتش را با دریافت هزینه های کم و زیاد تبلیغ کند و برای هر پست معتبر دستمزدی را بپردازد. در بعضی از موارد این میزان بسیار ناچیز است، در حالی که در سایر موارد بسیار قابل توجه خواهد بود. این موضوع به خدمات یا محصولاتی بستگی دارد که شرکت سعی می کند ارتقا بخشد و میزان روابطی که در تالارها برقرار می شود.

دوم، بعضی از تالارها تعداد پست های شما را در مدت زمان مشخص محدود می کنند. مدت زمان پرداخت به زمان توافق شده ای اشاره دارد که در آن کاربر می تواند پست هایی را برای ارتقای کمپین خود ایجاد نماید. بیشتر کمپین ها هفتگی به کاربران دستمزد می دهند و شرکت تبلیغ کننده می تواند در مورد حداکثر تعداد پست ها در هفته تصمیم گیری کند و به پست های بیش از آن تعداد پاداش تعلق نمی گیرد..

یکی از مهم ترین عوامل بررسی این که آیا تالار برای شما خوب است یا نه، به رتبه ی کاربری تان بر روی بیت کوین تالک بستگی دارد. اعضایی که فعال هستند و در گفتگوها شرکت می کنند، شاهد افزایش رتبه شان در تالار خواهند بود. هرچه رتبه ی کاربری تان بالاتر باشد، دستمزدی که بابت هر پست دریافت می کنید نیز بیشتر خواهد بود.

کاربران افسانه ای (آنهایی که سطح فعالیتشان در تالار بیش از ۸۵۰ است) و کاربران قهرمان (کاربرانی که سطح فعالیتشان بالاتر از ۵۰۰ أست) بیشترین درآمد را دارند و به ندرت به تعداد پست های مشخصی در یک زمان محدود می شوند.

اسپم کردن تالار با ارسال پیام های کوتاه گسترده می تواند باعث مسدود شدن حساب کاربر و خارج شدن از کمپین تالار گردد.

  • مشاغل

سایت های متعددی وجود دارند که می توانید در آنها مشاغلی را بیابید که دستمزدشان با بیت کوین پرداخت می شود. اگر به دنبال انجام دادن یک کار بدون رابطه با بیت کوین هستید، موضوع متفاوت خواهد بود، اما انجام دادن کارهای کوچک روشی بسیار مناسب برای کسب شهرت و به دست آوردن پول است.

متأسفانه هیچ کدام از این کارها حقوق زیادی ندارند، با این حال فرصت هایی برای گشودن درها رو به آینده هستند. این درها گاه به سمت فرصت های شغلی جذاب گشوده می شوند، البته استثناهایی نیز وجود دارند.

کسب بیت کوین از طریق مشاغل

به خاطر داشته باشید که در زمان انجام دادن هر نوع کار در عوض بیت کوین باید تنها با شرکت ها و افراد قانونی رابطه داشته باشید. اگر شرکتی شما را موظف به انجام دادن کار مشخصی کرد، فرصت هایتان برای دریافت دستمزد بسیار بیشتر خواهد بود.

همچنین در دنیای بیت کوین همیشه دستمزد در کار نیست. همچون سایر مشاغل معمولی باید ابتدا خدمات یا کالاها را آماده کنید. معمولا هیچ قرارداد مکتوبی میان دو طرف برای تضمین پرداخت وجود ندارد، پس باید بسیار محتاطانه عمل کنید.

در کنار کارهای کوچک همیشه فرصت های شغلی نیز از شرکت های بزرگ بیت کوین یا شرکت هایی که به دنبال شناخت دنیای پول مجازی هستند، وجود دارد. اگر زبان برنامه نویسی را مانند جاوا اسکریپت، پی اچ پی، سی شارپ یا با اسکیوال بلد باشید، فرصت های شغلی مختلفی برای انتخاب در دسترستان خواهد بود.

بر اساس محلی که در آن زندگی می کنید، درآمدهای بیت کوین مشمول مالیات خواهند شد. البته این موقعیت در کشورهای مختلف متفاوت است. بهتر است که ابتدا قوانین مالیاتی کشورتان را در رابطه با بیت کوین بررسی کنید.

در کشورمان ایران، هنوز سازمان امور مالیاتی کشور در خصوص مالیات پول های رمزپایه هیچ تصمیمی اتخاذ نکرده است و به همین دلیل این شرایط برای فعالان این عرصه می تواند یک مشوق بی بدیل و جذاب باشد.

  • سیستم های پاداش دهی بیت کوین

یکی از آسان ترین روش های رسیدن به بیت کوین سیستم های پاداش دهی است. سیستم پاداش دهی وب سایتی است که به کاربران امکان برداشت بیت کوین رایگان را در مدت زمان مشخص (برای مثال از چند روز تا چند دقیقه) می دهد.

انتظار نداشته باشید که یک شبه از راه این وب سایت ها ثروتمند شوید، زیرا بسیاری از آنها مقدار بیت کوین ناچیزی را در مقابل کار انجام شده می پردازند. به هر حال شما نیز کار سخت و دشواری برای به دست آوردن آن انجام نداده اید.

کسب بیت کوین از طریق سیستم های پاداش دهی

سیستم های پاداش دهی بیت کوین بر یک اصل ساده استوار هستند: آنها تا زمانی بیت کوین اندک رایگان را عرضه می کنند که تبلیغ کنندگان حاضر به صرف هزینه برای نمایش بنرشان در وب سایت باشند (با کلیک کردن بر روی بنرهای تبلیغاتی مقدار کمی سود برای وب سایت میزبان ایجاد می شود). مقدارهای بسیار اندک بیت کوین توزیع می شوند و سرمایه ها باید از جایی به دست آیند. در بیشتر موارد سیستم های پاداش دهی بیت کوین از جیب خود در طی هفته ها و ماه های اول هدیه می دهند تا زمانی که ترافیک کافی از کاربران را جذب کنند و بتوانند برای سایت هایشان تبلیغات بگیرند.

در انتهای مقاله سرمایه گذاری در بیت کوین باید توجه داشته باشید که برای کاربر تازه وارد، سیستم های پاداش دهی بیت کوین روشی عالی به منظور جمع آوری مقادیری اندک بیت کوین محسوب می شوند. با این حال بازدید از این وب سایت ها در تمامی روز نهایتا به شما ۲ یا ۳ دلار می دهد، بنابراین باید ارزش زمان خود را نیز در نظر بگیرید. در بیشتر موارد این وقت را ندارد، زیرا روش های سودآورتری برای کسب بیت کوین وجود دارد، مانند کمپین های تالار گفتگو با انجام دادن کارهای کوچک.

منبع: کتاب نحوه خرید و کسب درآمد بیت کوین (سکه طلای دیجیتال) نوشته دکتر جواد عباسی

بهتر است بدانید:

برای کسب اطلاعات بیشتر و شروع سرمایه گذاری در بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال توصیه می کنیم مطالب بخش دانشنامه ارزهای دیجیتال را مطالعه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *