درباره ی کیف پول سخت افزاری KeepKey

 

نگه داری بیت کوین هایتان بر روی رایانه کار مشکلی است چرا که امنیت آن سخت است. یک کلید خصوصی در کیف پول تان موجود است که اگر کسی آن را داشته باشد می تواند تمام بیت کوین های تان را برداشت نماید. اگر این کلید را از دست بدهید، دسترسی به کیف پول تان را از دست داده اید. این کلید به گونه ای است که درواقع کلید هرچیزی در دنیای بیت کوین است. این بدان معنی است که شما باید مطمئن شوید که کامپیوتر شما امن است.

می دانم که برخی از افراد تا کنون کیف پول شان را بر روی کامپیوتر نگه داری می کرده اند که همواره آنلاین نیست. زیرا هر زمانی که آنلاین می شوید ریسک دریافت ویروس یا کی‌لاگر را دارید. کی‌لاگر، به نرم‌افزارهایی گفته می‌شود که کلیدهای فشرده‌شده بر روی صفحه کلید را ذخیره می‌کنند.

از کجا متوجه می شوید که کسی قادر به ضبط رمزتان است. عمل جایگزین، ذخیره ی بیت کوین هایتان با یک سرویس یا روی اکسچینچر(مبادله گر) یا روی کیف پول آنلاین است. اما نگه داشتن بیت کوین هااز طریق شخص ثالث هم مشکل ساز است زیرا شما باید بتوانید به آنها اعتماد کنید.

بهترین راه برای حفظ امنیت کلیدی شما این است که تماس خود را با اینترنت محدود کنید. کیف پول سخت افزاری کیپ کی این عمل را آسان می سازد.

کلید خصوصی بر روی دستگاه کیف پول است و هرگز دستگاه را ترک نمی کند. وقتی که از این وسیله استفاده می کنید به ندرت پیش می آید که کار اشتباهی انجام دهید. وقتی که به آن نیاز داشتید آن را به کامپیوتر وصل می کنید و وقتی که به آن نیاز ندارید آن را برمی دارید و آن را در جای امنی قرار می دهید. با قرار دادن آن در جایی امن هیچ کس دسترسی به کلید خصوصی شما ندارد و کلید خصوصی هیچ وقت از روی دستگاه نمی رود.

هنگامی که دستگاه کیف پولتان را دریافت می کنید تنظیم دستگاه بسیار ساده است. باید کروم اکستنشن را بر روی مرورگر کروم تان نصب کنید. این نرم افزار به شما اجازه می دهد که با استفاده از کیف پول تان تراکنش های مقداردهی و ارسال را انجام دهید. وقتی که دستگاه را به کامپیوتر وصل می کنید بلافاصله نامی برای دستگاه از شما سوال می شود بدین طریق اگر چندین دستگاه داشته باشید می توانید آنها را از یکدیگر تشخیص دهید. سپس یک رمز از شما برای دستگاه سوال می شود. هنگامی که می خواهید یک تراکنش یا معامله انجام دهید باید این رمز را وارد نمایید. سپس دستگاه به حالت فقط یک زمان می رود. در این حالت دستگاه کلید خصوصی تان را به شما می گوید که می توانید آن را درجایی یادداشت و نگهداری کنید.
اجازه دهید یک خرید ایمن از سایت اوراستوک انجام دهیم. بنابراین من به آن سایت مراجعه می کنم. کالای امنی را که می خواهم به سبد خریدم اضافه می کنم و به فرایند پرداخت می روم. یکی از گزینه های موجود استفاده از بیت کوین است بنابراین هنگامی که برروی دکمه موردنظر کلیک کنم. نرم افزار کیپ کی در مرورگر ظاهر می شود و بطور خودکار جزئیات تراکنش را پوشش می دهد. سپس  بدلیل اینکه دستگاه می خواهد بداند که واقعا خودتان هستید، رمز دستگاه از شما خواسته می شود. سپس باید تراکنش را بر روی دستگاه تایید کنید و دستگاه بطور خودکار تراکنش تایید شده را را به گوگل اکستنشن برگشت می دهد و بطور خودکار این تراکنش(معامله) را در شبکه بیت کوین پخش می کند و همینطور هرهفته شما ایمن هستید.

درخصوص کاربرد های تکنولوژی های نو و معرفی آن مقالاتی از طریق شرکت پیشرو آساک منتشر شده اند. برای نمونه به مقاله کاربردهای تکنولوژی بلاک چین برای حفاظت محیط زیست و توقف تغییرات آب و هوایی” و مقاله چگونه تکنولوژی بلاک چین بطور اساسی اقتصاد را تغییر خواهد داد؟ و سایر  مقالات مراجعه نمایید.

لطفا نظر خودتان را در مورد این ویدئو با ما در میان بگذارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *