معرفی و خرید کتاب سلطه بر بیت کوین

کتاب سلطه بر بیت کوین نتیجه پیوستن به انقلاب تکنولوژیکی است که طوفان مالی جهانی را در بر میگیرد. کتاب سلطه بر بیت کوین راهنمای شما برای دنیای ظاهراً پیچیده بیت‌کوین است و دانشی را که برای مشارکت و استفاده از پول بر بستر اینترنت لازم است را فراهم می کند. آیا شما در حال ساخت یک برنامه، سرمایه گذاری برای راه اندازی یک کار جدید و یا به زبان ساده تر کنجکاو در مورد فناوری هستید؟

بیت کوین اولین رمز ارز غیر متمرکز، هنوز در مراحل ابتدایی و در ابتدای راه است و در عین حال، اقتصاد جهانی چند میلیارد دلاری را برای کسانی که با دانش و اشتیاق در آن مشارکت دارند به وجود آورده است.

جلد اول کتاب سلطه بر بیت کوین شامل موارد زیر است:

  •  معرفی کامل بلاک چین و بیت کوین برای افراد غیر فنی، سرمایه گذاران و مدیران اجرایی
  •  توضیح مبانی فنی که ارزهای رمزنگاری شده برای توسعه دهندگان، مهندسین و معماران نرم افزار و سیستم
  •  جزئیات شبکه غیرمتمرکز ارزهای رمزنگاری شده، معماری همتا به همتا، چرخه عمر معاملات و اصول امنیتی
  •   شامل و وایت پیپر کامل بیت کوین و تحولات جدید نظیر کانال های انتقال و شبکه لایتینگ
  •  یک شیرجه عمیق به برنامه های بلاک چین؛ شامل نحوه ترکیب لاک های ساخته شده توسط این پلتفرم با برنامه‌های سطح بالاتر
  •  داستان های کاربران، تحلیل ها، نمونه ها و نکاتی در مورد کدها که نشان دهنده مفاهیم کلیدی فنی در این حیطه هستند.

درباره نویسنده کتاب سلطه بر بیت کوین:

آندریاس م.آنتونوپلوس (Andreas Antonopoulos)  یک تکنسین شناخته شده و کارآفرین است که یکی از مشهورترین شخصیت‌های بیت‌کوین نیز محسوب می گردد. او سخنران، معلم نویسنده برجسته است و به طور منظم در کنفرانس ها و رویدادهای اجتماعی در سراسر جهان سخنرانی می کند و درباره استارتاپ های مرتبط با تکنولوژی بلاک چین و رمز ارزها و مشاوره های متعددی ارائه کرده است.

آندریاس م.آنتونوپلوس (Andreas Antonopoulos) نویسنده کتاب سلطه بر بیت کوین

آندریاس م.آنتونوپلوس (Andreas Antonopoulos) نویسنده کتاب سلطه بر بیت کوین

مخاطب کتاب سلطه بر بیت کوین چه کسانی هستند؟

این کتاب بیشتر برای برنامه نویسان در نظر گرفته شده است. اگر شما از زبان برنامه‌نویسی استفاده میکنید، این کتاب به شما آموزش می دهد که چگونه ارزهای رمزنگاری شده کار می کنند، چگونه از آنها استفاده کنیم و چگونه نرم افزارهایی را توسعه دهیم که با آنها سازگار باشند.چند فصل اول همچنین مقدمه ای جامع درباره ی بیت کوین برای قیمه برنامه نویسان است.آنهایی که تلاش می کنند تا عملکرد داخلی بیت کوین و دیگر ارزهای رمزنگاری شده را متوجه شوند.

کتاب سلطه بر بیت کوین ( آغازی بر کد نویسی شبکه بلاک چین) پرفروش ترین کتاب رمز ارزها در سال ۲۰۱۷ میلادی است که توسط محمدرضا دهقان و هومن حریقی ترجمه شده است و توسط نشر آدمی و پری منتشر شده است. این کتاب را می توانید از طریق لینک زیر خریداری کنید:

توجه

شرکت پیشرو آساک تنها معرف محصول می باشد و در روند خرید و ارسال آن هیچگونه دخالتی نداشته و در نتیجه مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

6 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *