شناخت اصطلاحات شبکه ICON

شبکه ICON و اجزای تشکیل دهنده آن

تراکنش (Tx)

یک واحد اطلاعات که دارای اطلاعاتی است که باید با استفاده از blockchain ذخیره شود.

مسدود کردن

یک ظرف منفرد شامل مجموعه ای از معاملات متعدد و دارای یک یا چندین تراکنش است.

همتا

یک همکار را در شبکه P2P نشان می دهد و بیشتر کارهای مربوط به blockchain توسط همتایان انجام می شود.

ایستگاه رادیویی

ایجاد گروه می کند و همتایان را با گروه ارتباط برقرار می کند سپس همه همتایان در حال اجرا به رادیو ایستگاه متصل می شوند تا وضعیت اتصال همتایان همسایه را در گروه بدست آورند و در آخر وضعیت هر یک از همتایان را نظارت می کند.

سیستم خدمات

سیستم کاربردی که سعی در استفاده از blockchain دارد. این ممکن است یک سیستم Legacy باشد که قبلاً مورد استفاده قرار گرفته است یا خدمتی که به تازگی ایجاد شده است.

نمره

قرارداد هوشمند پشتیبانی شده توسط loopchain و تابعی که مقدار حالت را با Transaction به عنوان یک مقدار ورودی تغییر می دهد و پس از تأیید بلوک اجرا می شود و یک بلاک جدید اضافه می شود.

عملکرد هر تابع به شرح زیر است:

invoke (): داده های بلوک تأیید شده را به یک پایگاه داده جداگانه جاسازی شده اضافه می کند

query() : داده داخلی پرس و جو

شرایط:

▪ همتایان امتیاز دارند

▪ جداگانه ارائه می شود

توالی:

  1. LeaderPeer یک بلوک نامعتبر ایجاد می کند.
  2. Peer بلوک نامعتبر را در یک blockchain ذخیره می کند و نتیجه تأیید را به LeaderPeer ارسال می کند.
  3. LeaderPeer بلوک نامعتبر را بر اساس نتیجه تأیید ارسال شده توسط Peer (بازدید کنندگان) تأیید می کند.
  4.  هنگامی که Peer بلوک تأیید شده را در یک blockchain ذخیره کند، تابع فراخوانی () فراخوانی بلوک و SCORE را از طریق پارامتر انتقال می دهد.
  5.  SCORE باید یک کلاس به نام ScoreBase را دریافت کند، بنویسد و اضافه کند. انتقال واقعی اطلاعات صورت می گیرد.
  1. با وارد کردن داده های معامله که در بلوک داخل SCORE قرار دارد تابع فراخوانی () را اجرا می کند.
  2. نتیجه اجرای را در ذخیره سازی SCORE ذخیره می کند ، یا اقدام می کند.
  3.  موجب صرفه جویی در بلاک چین می شود.

ادغام سیستم های حلقه ای و میراث

از طریق پروکسی loopchain در REST API برای همتایان blockchain قابل دسترسی است. یک برنامه حلقه زنجیره ای اختصاصی SDK ، که “پیچیده شده” است به طوری که می توان به راحتی با توجه به محیط میراث و کارهای مختلف از آن استفاده کرد، ارائه شده است. این امر فقط با فراخوانی API ، توسعه تجارت را فعال می کند.

خط مشی مبتنی بر هوش مصنوعی در شبکه ICON

در سیستم اقتصادی فعلی ، نهادهای متمرکز بیشتر تصمیمات را می گیرند. گروه کوچکی از کارشناسان (به عنوان مثال FOMC) بانک مرکزی قیمت ها و اقتصاد را قضاوت می کنند و سپس نرخ بهره استاندارد را تصمیم می گیرند. دولت شکل گیری و توزیع ثروت را براساس سیاست های گوناگون هماهنگ می کند. سیاست های دولت در زمینه های مختلف دیگر نیز توسط تعداد کمی از مقامات دولتی متعلق به هر بخش اداره می شود. داده هایی که مبنای چنین سلسله تصمیمات و تعدیل ها قرار می گیرند ، اغلب داده هایی با دقت کم هستند که در گذشته جمع آوری شده اند. بنابراین ، قضاوت اقتصادی در سیستم اقتصادی موجود غالباً اثرات نامطلوبی را ایجاد می کند زیرا نتیجه متعاقباً نامناسب یا عقب مانده است. علاوه بر این ، از آنجا که به تجزیه و تحلیل و قضاوت انسان متکی است ، شخصیت یا ویژگی های یک شخص به ناگزیر به تجزیه و تحلیل یا تصمیمی که فرد می گیرد ، منعکس می شود ، که منجر به عدم سازگاری و نتیجه گیری تصمیم گیری های مختلف از همان مجموعه داده ها می شود.

Blockchain یک بستر اقتصادی است که معاملات قابل اعتماد را بین شرکت کنندگان بدون واسطه جداگانه یا شخص ثالث قابل اعتماد امکان پذیر می کند.

Blockchain یک بستر اقتصادی است که معاملات قابل اعتماد را بین شرکت کنندگان بدون واسطه جداگانه یا شخص ثالث قابل اعتماد امکان پذیر می کند. معاملات بی شماری که در این بستر انجام می شود ، بیانگر انگیزه ها و رفتارهای مختلف اقتصادی شرکت کنندگان است. کلیه معاملات در یک بلاکچین در زمان واقعی و با یکپارچگی تضمین شده ضبط و همزمان می شوند. اگر امکان تجزیه و تحلیل دقیق و ظریفانه این داده های بزرگ وجود داشته باشد ، می توان به موفقیت در راه مدیریت مشکلات اقتصادی اکنون دست یافت.

طی دو سال گذشته ، با A.I. تجزیه و تحلیل داده های بزرگ ما نتیجه ای حاصل کرده ایم که از مدل هایی که مؤسسات مالی سنتی در طول ده ها سال با صدها نفر از متخصصان ایجاد کرده اند بهتر است. بسیاری از موسسات مالی از جمله بزرگترین گروه بیمه جهان ، بانکهای بزرگ تجاری ، شرکت های کارت اعتباری ، شرکت های تأمین اعتبار و بانک های پس انداز قبلاً پذیرش DAVinCI LABS ، A.I مبتنی بر یادگیری ماشین را آغاز کرده اند. DAVinCI LABS در کارهای مختلفی از جمله پیش بینی نسبت ضرر ، ارزیابی ریسک اعتباری ، پیش بینی نرخ تبدیل ، اندازه گیری حساسیت به قیمت ، FDS (سیستم تشخیص تقلب) و EWS (سیستم هشدار اولیه) استفاده می شود.

این فرایند مبتنی بر آمارهای سنتی نیاز به ورود کاربر در هر مرحله دارد. در طی این فرایند ، ممکن است شهود و دانش پس زمینه کاربر برای متدولوژی تجزیه و تحلیل و معیارهای تصمیم گیری اعمال شود ، که به نوبه خود باعث اشتباه می شود. همچنین به دلیل ماهیت این تکنیک ، فقط مقدار محدودی از داده ها مورد استفاده قرار می گیرند که باعث می شود آنالیز تأثیر متغیرهای مختلف نامناسب باشد. از طرف دیگر ، تجزیه و تحلیل داده های کارآمدتر و پیشرفته تر با خودکار کردن فرآیند تجزیه و تحلیل با الگوریتم یادگیری ماشین امکان پذیر است. با استفاده از مداخلات انسانی در حین تحلیل ، احتمال غلط ناشی از نظرات شخصی به حداقل می رسد.

علاوه بر این ، همانطور که خود تکنیک اجازه می دهد تا از داده های موجود برای تجزیه و تحلیل استفاده شود ، می تواند یک تجزیه و تحلیل مصنوعی از تأثیر متغیرهای مختلف بسازد.

ما از راه حل AI DAVinCI ، که قبلاً توسط تعدادی از مؤسسات مهم مالی تأیید شده است ، استفاده خواهیم کرد تا داده های حاصل از شبکه ICON را تجزیه و تحلیل کرده و از طرح پاداش آن استفاده کنیم. با نظارت و تحلیل مداوم معاملات و داده های رفتاری شرکت کنندگان با DAVinCI در شبکه ICON ، طرح پاداش همیشه بهینه سازی خواهد شد به گونه ای که دو هدف – مشوق شرکت کنندگان و رشد شبکه ICON – همواره در یک راستا نگه داشته می شوند.

بسیاری از سیاست های پاداش و تشویقی شبکه های موجود در blockchain به شیوه ای سفت و سخت عمل می کنند ، و در عدم رسیدگی مناسب به شرایط مختلف بازار عمل می کنند. شبکه ICON می تواند سطح رشد را حفظ کند زیرا می تواند با استفاده از هوش مصنوعی به وضعیت بازار پاسخ دهد.