بازار تبلت

اطلاعات جالب و مفیدی در این اینفوگرافیک خواهید یافت. مثلا این که تقریبا نیمی از مشتریان، دوست دارند تبلت‌شان ابعادی بین ۷ تا ۹ اینچ داشته باشد یا این که برای خریداران تبلت، چه فاکتورهایی اولویت‌های بیشتری دارند. وقتی آمار فروش کمپانی‌ها را با آمار فروش سیستم‌عامل مقایسه می‌کنیم به نکته جالبی می‌رسیم و آن این که با وجود آن که سهم اپل در بازار تبلت‌ها ۱۷ درصد است، اما سهم سیستم عامل همراه کاپرتینویی‌ها، iOS تقریبا ۵۸ درصد است.

رشد روزافزون خریداران تبلت‌ها باعث شده تا فروش لپ‌تاپ‌ها طی یک سال گذشته ۵۳ درصد کاهش یابد. تبلت‌ها کم‌کم دارند به یکی از اصلی‌ترین و شاید مهم‌ترین گجت‌های تکنولوژی دنیا تبدیل می‌شوند. تبلت‌ها حتی دارند جای تلویزیون‌ها را نیز می‌گیرند. در حالی که از این ابزار برای انجام امور متنوعی استفاده می‌شود به نظر می‌رسد مهم‌ترین کاربرد آن تاکنون بازی کردن با آمار ۸۴ درصد بوده است.

اینفوگرافیک زیر به وضعیت بازار فروش تبلت و میزان استفاده از آن و همچنین تاثیر آن بر میزان فروش و استفاده از نوت بوک و پی سی پرداخته است. لازم به ذکر است آمار و مستندات این گرافیک اطلاع رسان، بر اساس نظر سنجی از فعالان بازار آی سی تی توسط سایت اس اند پی و استخراج از سایت های معتبر خارجی طراحی و پیاده سازی شده است.

جهت مشاهده و دانلود اینفوگرافیک های بیشتر به بخش اینفوگرافیک مراجعه نمایید.

 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *