نگاهی به چشم انداز شبکه ICON و بلاک چین

انواع مختلفی از جوامع در مقاصد مختلف اقتصادی و روابط در زمینه های مالی ، خدمات عمومی ، لجستیک ، مراقبت های بهداشتی ، IoT ، انرژی ، تولید ، تجارت الکترونیکی و موارد دیگر در سراسر جهان شکل گرفته است. با توسعه و گسترش فناوری blockchain ، انتظار می رود تعداد این انجمن ها تسریع شود. در چنین شرایطی بسیاری از کارها از طریق Smart Contracts انجام می شود و انتظار می رود نقش آژانس های متمرکز و واسطه ها کوچک یا ناپدید شود.

قراردادهای هوشمند نه تنها انقلابی را در نحوه کار اعضا در جوامع ایجاد می کند بلکه بر نحوه عملکرد جوامع با دیگر جوامع نیز تأثیر می گذارد. به طور کلی ، بیشتر جوامع با هدف بهبود کارایی کار در بین اعضا شروع می شوند ، اما در بسیاری از موارد ، آنها به طور طبیعی در جهت افزایش تعامل با اعضای سایر جوامع تحول پیدا می کنند. در این حالت ، به جای اداره امور خارجی از طریق یک نهاد متمرکز جداگانه ، Smart Contracts می تواند به طور قابل اعتماد روابط را برقرار کند.

بسیاری از صاحبنظران فناوری بلاک چین را megatrend می نامند ، و ICON در حال حاضر خود را به عنوان رهبر با ایجاد محیطی که همه جوامع در ایکون جمهوری از طریق قراردادهای هوشمند به هم پیوسته اند در موقعیت واقعی متصل می شوند. علاوه بر این ، با افزایش تعداد جوامع متصل از طریق شبکه ICON ، تعداد معاملات بصورت نمایی افزایش می یابد و نتیجه آن حداکثر کارایی شبکه است.

اجرای loopchain

ما در حال پیاده سازی فناوری بلاک چین در جوامع مختلف صنعتی متشکل از موسسات معتبر از جمله بازارهای سرمایه ، بیمه ، دانشگاه و خدمات درمانی هستیم. هر جامعه ای برای حل ناکارآمدی های موجود اقدام به پذیرش فناوری blockchain کرده است و با ارتباط با سایر جوامع ، امکان گسترش فراتر از جوامع مربوطه را به رسمیت می شناسد. به تعبیری ، ICON تکامل طبیعی اکوسیستم پررونق blockchain است و راه حلی برای نیاز به پل زدن جوامع مختلف blockchain است.

بازارهای سرمایه

“کنسرسیوم سرمایه گذاری Blockchain سرمایه گذاری مالی کره” ، اولین کنسرسیوم کلوچین زنجیره ای در سراسر صنعت با حمایت 25 شرکت اوراق بهادار ، منجر به نوآوری بازارهای سرمایه داخلی با loopchain ، یک فناوری blockchain است که توسط این شرکت طراحی شده است. اولین سرویس blockchain که توسط کنسرسیوم در 2H 2017 راه اندازی شده است ، یک تأیید اعتبار مبتنی بر BSI است که امکان احراز هویت مستقیم و تولید / تأیید امضاهای دیجیتالی را بدون شخص ثالث فراهم می کند. این کنسرسیوم قصد دارد تا خدمات SCREB را به سایر فرآیندهای بازار سرمایه ، از جمله تجارت پس از تجارت و تجارت ، از طریق SCORE ، محیط اجرای قـرارداد هوشمند loopchain گسترش دهد.

ICON تکامل طبیعی اکوسیستم پررونق blockchain است و راه حلی برای نیاز به پل زدن جوامع مختلف blockchain است.

در سراسر بازار جهانی سرمایه ، معاملات بی شماری مرتباً از طریق گروه بزرگی از واسطه ها و موسسات متمرکز انجام می شود. به دلیل این واسطه ها ، معامله طولانی می شود و کارهای پشت پرده پیچیده می شود. به طور کلی ، روند ترخیص و تسویه حساب (روند پس از معاملات) برای معاملات سهام t + 2 تا t + 3 روز طول می کشد و ایالات متحده به تنهایی سالانه بالغ بر 9 میلیارد دلار هزینه می کند.

بیمه

شرکت برتر بیمه عمر در کره و بیمارستان های بزرگ دانشگاهی در حال همکاری با یکدیگر در یک پروژه آزمایشی blockchain هستند تا فناوری blockchain theloop را در ادعای بیمه و فرایند پرداخت وارد کند. این پروژه با هدف اتوماسیون کل فرآیند مطالبه بیمه ، از احراز هویت بیمار گرفته تا ارسال سوابق پزشکی به ارائه دهندگان بیمه ، از طریق فناوریهای blockchain و بدون هیچ واسطه ای. این پروژه آزمایشی از طریق SCORE اجرا خواهد شد ، و قصد دارد در اوایل سال 2018 در ابتدا برای انتخاب محصولات بیمه ای آغاز شود. این پروژه در آوریل 2017 کمک مالی دولت را از وزارت علوم ، فناوری اطلاعات و ارتباطات و برنامه ریزی آینده دریافت کرد و پیش بینی می شود با افزودن محصولات بیشتر و دعوت سایر ارائه دهندگان بیمه به کنسرسیوم ، جنبش بیشتری کسب کند.

بلاک چین در حال چرخش نوآوری در صنعت بیمه در کل زنجیره ارزش 10 خود است. نوآوری مطالبات و خدمات پرداخت نه تنها می تواند با بهبود بهره وری از روند معامله هزینه را کاهش دهد بلکه باعث افزایش تجربیات مصرف کننده می شود و از این طریق رضایت کلی صنعت بیمه را بهبود می بخشد.

در مقایسه با سایر صنایع مالی ، معاملات در صنعت بیمه غالباً شامل احزاب خارجی (از نظر داده و انتقال وجه) می شود. با این حال ، این سازمان های خارجی به طور کلی بر روی زیرساخت های سیستم ایزوله منحصر به فرد برای هر موسسه فعالیت می کنند ، که معاملات کارآمد را مختل می کند. با اطمینان از قابلیت همکاری و قابلیت اطمینان متقابل سیستم های مختلف ، blockchain به طور چشمگیری باعث افزایش کارایی معاملات بین سازمان های مختلف می شود. به این ترتیب ، ما معتقدیم که فناوری بلاک چین به جذب علاقه زیادی از بخش بیمه و تسریع در تحول در اکوسیستم صنعت ادامه خواهد داد.

دانشگاه

U-Coin (“University-Coin”) یک رمزنگاری مهم برای دانشجویان دانشگاه در دانشگاه های بزرگ کره است.

برنامه ریزی شده است که آزمون پایلوت خود را تا پایان سال 2017 راه اندازی کند ، U-Coin در آوریل 2017 کمک هزینه ای را از طرف وزارت آفرینش و علوم دریافت کرد و انتظار می رود خدمات خود را به سایر دانشگاه های کره گسترش دهد.

علاوه بر این ، U-Coin با ایجاد سایر خدمات مبتنی بر cryptocurrency که می تواند در جوامع اطراف و شهرهای دانشگاه از جمله ماشین های فروش رمزنگاری و سیستم های پرداخت آسان / انتقال آسان استفاده شود ، اکوسیستم خود را گسترش می دهد.

U-Coin یک رمزنگاری مهم برای دانشجویان دانشگاه در دانشگاه های بزرگ کره است.

دانشجویان دانشگاه یکی از پذیرنده ترین فن آوری های جدید هستند و همیشه در صدر تجربه نوآوری های جدید بوده اند. به ویژه ، با سرعت بخشیدن به سرعت نوآوری ، در نحوه اتخاذ و پذیرش فن آوری های جدید اختلافات بین نسل های سنی وجود دارد. به همین ترتیب ، دانشجویان دانشگاه نقش مهمی در گسترش این فناوری نوآورانه ایفا می کنند.

مراقبت های بهداشتی

سیستم اطلاع رسانی بیمارستان های پزشکی دقیق (P-HIS) بزرگترین کنسرسیوم blockchain بهداشت و درمان در کره است ، که به بیمارستانهای اصلی داخلی پیوسته است ، و loopchain فناوری زیربنایی blockchain را فراهم می کند. این پروژه با هدف ایجاد شبکه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات پزشکی دقیق به صورت ایمن انجام شده و برنامه ریزی می کند دامنه توزیع داده های پزشکی در سطح جهان از طریق شبکه های جهانی ، از جمله ODHSI (علوم مشاهده ای سلامت داده ها و انفورماتیک) را گسترش دهد. این کنسرسیوم در حال ساختن یک سیستم توزیع ایمن و شفاف از اطلاعات پزشکی مبتنی بر blockchain و ترویج معرفی ارزهای رمزنگاری شده به اکوسیستم است.

در حالی که به اشتراک گذاری اطلاعات پزشکی در بهبود کیفیت کلی خدمات پزشکی (به عنوان مثال پیشگیری ، تشخیص ، معالجه ، تحقیقات و غیره) ضروری است ، افشای نادرست یا استفاده غیرقابل تفکیک از اطلاعات شخصی حساس می تواند خسارات زیادی به همراه داشته باشد. با انفجار اطلاعات ژنومی حاصل از تعیین توالی بعدی (“NGS”) و داده های پزشکی دستگاههای پوشیدنی ، هم علاقه و هم بحث در مورد راه های ایمن به اشتراک گذاری اطلاعات پزشکی به اوج خود رسیده است.

فناوری بلاک چین به عنوان یک راه حل جایگزین برای این مشکل حساس و پیچیده در حال ظهور است.

Blockchain قابلیت همکاری بین سیستمهای مختلف بیمارستان را تضمین می کند و حقوق دسترسی به داده ها و سوابق را با اطمینان مدیریت می کند. ما معتقدیم که توزیع ایمن اطلاعات پزشکی از طریق blockchain و یک سیستم پاداش عادلانه برای کسانی که داده های خود را از طریق شبکه به اشتراک می گذارند ، اکوسیستم پزشکی را تقویت می کند.