بسته صوتی کتاب افسانه کارآفرینی

کتاب افسانه کارآفرینی به چه سوالاتی پاسخ می‌دهد؟

کتاب افسانه کارآفرینی حاصل هزاران ساعت تجربه‌ای است که مایکل گربر در شرکت توسعه کسب‌وکار جهانی گربر در طول ۲۴ سال کسب‌ کرده است. این کتاب باوری را بیان می‌کند که پس از چندین سال کار با هزاران صاحب مشاغل کوچک به ان رسیده‌ایم و آنرا تایید می‌کنیم. این باور نشان می‌دهد که مشاغل کوچک به خودی خود کار نمی‌کنند، بلکه عامل کارکردن این مشاغل صاحبان آن هستند.

آنچه ما فهمیده‌ایم این است که صاحبان مشاغل کوچک بیش از سودی که به دست می‌آورند کار می‌کنند. در واقع کم کار کردن شما مشکل اصلی نیست، بلکه مشکل فعالیت غلط شماست و نتیجه آن اغلب هرج‌ومرج، عدم مدیریت، نارضایتی و غیرقابل پیش‌بینی بودن کار خواهد بود.

با مراجعه به آمار درخواهید یافت که هرساله مشاغل زیادی راه‌اندازی می‌شود ولی تعداد بسیار محدودی از آنها دوام می‌آورند. در طول یکسال بیش از یک میلیون نفر در کشور کسب‌وکار جدیدی را آغاز می‌کند. اما آمارهای می‌گوید که تا آخر سال اول حداقل ۴۰% از آن‌ها ورشکست می‌شوند.

در عرض ۵ سال، بیش از ۸۰% آنان، یعنی ۸۰۰ هزار مورد ورشکست می‌شوند. و خبر بد اینکه اگر شما صاحب شغلی هستید که ۵ سال یا بیشتر دوام آورده است خوشحال نباشید، زیرا بیش از ۸% از ۲۰% مشاغل باقی مانده که در ۵ سال اول دوام می‌اورند در پنج سال دوم از صحنه رقابت خارج شده و ورشکست می‌شوند!

چرا اینگونه است؟

چرا با توجه به آمار بالا، افراد زیادی کسب‌وکارجدیدی را تاسیس می‌کنند و شکست می‌خورند؟ آن‌ها چه درسی را نیاموخته‌اند؟ چرا با وجود اینکه اطلاعات بسیار زیادی درباره نحوه موفق شدن در کسب‌وکارهای کوچک وجود دارد اما عده کمی واقعا موفق می‌شوند؟

کتاب افسانه کارآفرینی به تمام سوالات شما در این خصوص، پاسخ می‌دهد. اگر شما صاحب یک کسب‌وکار کوچک هستید یا دوست دارید صاحب یک کسب‌وکار کوچک شوید، این کتاب برای شما نوشته شده است.

برای تهیه حضوری کتاب افسانه کارآفرینی به فروشگاه‌های زیر مراجعه نمایید:

انتشارات نخبه سازان:
خیابان جمهوری، خیابان دانشگاه شمالی، کوچه بهار، پلاک ۳، واحد ۵
تلفن: ۶۶۹۶۲۸۰۲ فکس: ۶۶۴۶۳۴۱۶

انتشارات جیحون:
خیابان انقلاب، مقابل دانشگاه تهران، شماره ۱۲۹۲
تلفن: ۶۶۴۰۴۵۳۲

جهت مشاهده آموزش های بیشتر به بخش دوره های آموزشی مراجعه نمایید.

2 پاسخ
  • دپارتمان آموزش
   دپارتمان آموزش گفته:

   جناب آقای امیری عزیز، این پکیچ سابق بر این توسط جناب مهندس کاوش حسین تبار عرضه می شد که در حال حاضر موسس پلتفرم کاویمو هستند، در حال حاضر تنها امکان تهیه کتاب افسانه کارآفرینی تالیف مایکل گربر وجود دارد؛ موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .