روش های افزایش محبوبیت سایت

در ابتدا باز هم تاکید می کینم که سایت شما باید حرفی برای گفتن داشته باشد، علاوه بر آن تعداد لینکها، اهمیت و کیفیت آنها هم مورد توجه است. بنابراین لازم است با دو مفهوم با کیفیت و مهم به خوبی آشنا باشیم:

– یک لینک با کیفیت، لینکی است که بین دو صفحه با زمینه فعالیت مشابه قرار دارد.
– یک لینک مهم، لینکی است که از یک سایت مهم می آید و یک سایت مهم نیز سایتی است که خود لینکهای ورودی زیادی دارد.

تبادل لینک با سایر مدیران:

همان ابتدا می گویم: این کار را بکنید و اگر در آن موفق شوید واقعا موثر خواهد بود. در این نوع فعالیت شما از سایت هایی درخواست لینک می کنید که زمینه فعالیت شان مرتبط با زمینه فعالیت سایت شماست و سایت های طرفین رقابتی با هم ندارند! برای این کار واژه های کلیدی دلخواه خود را در گوگل جست و جو کنید و آدرس سایت های قرار گرفته در رتبه های بالاتر و بیست رده پایین تر از سایت خود را یادداشت کنید. آه! متاسفانه همه ی آنها رقبای شما هستند. چه باید کرد؟

به همه ی این سایتها باید سر بزنید، در می یابید که بعضی از آنها با این که بالاتر از شما بوده اند اما واقعا واژه های کلیدی دیگری را مد نظر داشته اند و بنابراین می توانید از آنها درخواست تبادل لینک کنید. بعد از آن که تمام سایت های مناسب برای تبادل لینک را یافتید، آدرس تماس با آنها را هم بیابید. حال به ابن نکته فکر کنید که چرا آن ها باید به شما لینک کنند، سایت شما چه جذابیت هایی برای آنها دارد. حضور در شبکه های اجتماعی و جاهایی که آنها حضور دارند را نیز بررسی کنید.

شما باید صفحه پیوندهای سایت خود را طراحی نمایید. به آن از صفحات دیگر سایت خود لینک کنید و اجازه دهید توسط موتورهای جستجو خوانده شود. با تغییرات جدیدی که گوگل با الگوریتم پنگوئن و الگوریتم مرغ مگس خوار آورد گفته می شود تاثیر این صفحات کم شده است. اما این موضوع هنوز تایید نشده است.

توجه

درج مطلب با ذکر منبع و لینک، بلامانع است.

جهت کسب اطلاعات و مشاهده مقالات بیشتر به بخش مقالات آموزشی مراجعه نمایید.

لطفاً نظر خودتون رو درباره این مطلب با ما در میان بگذارید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *