وحید خسروی؛ بنیانگذار و مدیر ایده پردازان الکترونیک

وحید خسروی

بنیانگذار و مدیر ایده پردازان الکترونیک

کسب و کار را در سن حدودا  ۱۵ سالگی یعنی حدودا ۱۴ سال پیش بدون سرمایه اولیه شروع کردم و شرکت ایده پردازان الکترونیک را در سال ۱۳۸۸ به همراه دو نفر از دوستانم (مهندس تهرانی و مهندس ربیعی ) پایه گذاری کردم و امروز شرکت بیش از ۳۵ نفر پرسنل دارد و دارای ۶ زیرمجموعه با فعالیت های متفاوت، اما تحت رویکردهای ایده پردازان می باشد. امروز بعد از گذران از این راه پر از پیچ و خم در سن ۲۹ سالگی می توانم بازنشسته شوم و  تصمیم گرفته ام که به علاقه مندی خود بیشتر از قبل توجه کنم و  تجربیات خود را با شما در میان بگذارم و کمک کنم تا شما هم موفق تر شوید و بتوانیم با کمک یکدیگر ایران را جایی بهتر برای زیستن کنیم .

از نظر من موفقیت برای همه انسانها امکان پذیر است و در مقابل عوامل بیرونی نیز ما هستیم که باید کنترل و مدیریت را انجام دهیم، من با قوانین و مقررات و شرایط ایران به وضعیت فعلی ام رسیده ام و به شما نیز کمک خواهم کرد که بتوانید در جوانی ثروتمند (نه صرفا پولدار) و بازنشسته شوید. اگر من توانسته ام پس شما هم می توانید و اگر موردی مد نظرتان هست که من نتوانسته ام ، شما باید بتوانید. از اینکه شما نیز با شرکت در سمینارها و مطالعه مطالب سایت و همکاری در راستای رویکرد سایت و سمینارها، مرا در این راه همراهی و حمایت می کنید ، بسیار سپاسگزارم و از خدای بزرگ سپاسگزارم که این فرصت را در این اختیار من قرار داده است .

برنامه تصویری کلید در قسمت ۱۵ به سراغ شرکت ایده پردازان الکترونیک و بنیانگذار جوانش، وحید خسروی همراه شده و از داستان شکست ها و رسیدن به پیروزی و موفقیت هایش می گوید. کارگروهی و تیمی در این شرکت جوان ایرانی، موج می زند. بخشی از دیالوگ های این مستند جذاب و دیدنی:

  • هر روزمون با دیروز فرق کنه و بهتر باشه
  • هر انگشت یک ایده
  • بااحترام به مردم بهشون خدمت کنیم

جهت کسب اطلاعات و مشاهده بیوگرافی های بیشتر به بخش معرفی افراد موفق مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *