انواع پاسپورت وبمانی و محدودیت‌های آنها

در سیستم وبمانی، هر کاربر دارای یک پاسپورت (Passport) می‌باشد. پاسپورت یک مجوز دیجیتال است که بر اساس اطلاعات شخصی‌ ارائه شده توسط کاربر صادر میشود.

انواع پاسپورت در سیستم وبمانی که کاربر میتواند برای گرفتن آنها اقدام کند، عبارتند از:

  • الیاس پاسپورت وبمانی (Alias WM-Passport)

در هنگام ثبت نام کاربر در سیستم وبمانی، این پاسپورت بصورت خودکار و رایگان صادر میشود. این پاسپورت نشان میدهد که اطلاعات ارائه شده توسط کاربر تأیید نشده اند.

  • فرمال پاسپورت وبمانی (Formal WM-Passport)

در صورتیکه کاربر اطلاعات شخصی‌ خود را در سایت مرکز تأییدات شرکت وبمانی وارد کند، فرمال پاسپورت بصورت رایگان برای او صادر میشود. هر چند كاربر پس از اخد فرمال پاسپورت تا حدی تعيين هويت شده است اما همچنان به عنوان يك کاربر به رسميت شناخته نمي‌شود.

  • اینیشال پاسپورت وبمانی (Initial WM-Passport)

این پاسپورت برای دارندگان فرمال پاسپورت صادر میشود. نماینده رسمی وبمانی میتواند با بررسی اطلاعات شخصی کاربر و مدارک هویتی او، اینیشیال پاسپورت صادر نماید.

  • پرسنال پاسپورت وبمانی (Personal WM-Passport)

این پاسپورت اصلی ترین پاسپورت در سیستم وبمانی میباشد و برای دارندگان فرمال پاسپورت صادر میشود. نماینده رسمی وبمانی میتواند با بررسی اطلاعات شخصی کاربر و مدارک هویتی او، پرسنال پاسپورت صادر نماید.

نکته مهم

در سیستم وبمانی، هر مقدار که پاسپورت شما معتبرتر باشد، سقف تراکنش‌های مجاز شما بیشتر خواهد بود. لذا در صورتیکه با اکانت وبمانی خود، مبالغ بالایی‌ را جابجا می‌کنید، به شما توصیه میکنیم که حتماً برای گرفتن پرسنال پاسپورت وبمانی اقدام کنید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

شرکت وبمانی، با توجه به ابزار استفاده شده توسط کاربر، و همچنین نوع پاسپورتی که اخذ کرده است، سقف تراکنش‌های هر کاربر را در بازه‌های زمانی‌ روزانه، هفتگی و ماهیانه تعیین کرده است.

حداکثر میزان تراکنش مجاز بر حسب نوع پاسپورت:

جدول حداکثر تراکنش مجاز الیاس پاسپورت

 

جدول حداکثر تراکنش مجاز فرمال پاسپورت

 

جدول حداکثر تراکنش مجاز اینیشیال پاسپورت

 

جدول حداکثر تراکنش مجاز پرسنال پاسپورت

همانطوریکه ملاحظه میکنید، با اخذ پرسنال پاسپورت وبمانی، هیچگونه محدودیتی در میزان تراکنشها (بر حسب دلار آمریکا یا WMZ) نخواهید داشت. لذا در صورتیکه با اکانت وبمانی خود، مبالغ بالایی‌ را جابجا می‌کنید، به شما توصیه میکنیم که حتماً برای گرفتن پرسنال پاسپورت وبمانی اقدام کنید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

منبع: درپی

جهت کسب اطلاعات و مشاهده مقالات بیشتر به بخش مقالات آموزشی مراجعه نمایید.

لطفاً نظر خودتون رو درباره این مطلب با ما در میان بگذارید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *