اینفوگرافیک آیا با استارتاپم موفق خواهم شد؟

آیا با استارتاپم موفق خواهم شد؟

اینفوگرافیک ‌ها یا گرافیک‌های اطلاع رسان نمایشگران تصویری اطلاعات و داده‌ها هستند.این نگاره‌ها در جاهایی که نیاز به توضیح ساده و یا سریع داده‌ها است، استفاده می‌شوند. استفاده از گرافیک‌های اطلاع رسان باعث می‌شود بیننده با نگاهی کوتاه حجم قابل توجهی از اطلاعات را که شکل نوشتاری آن ممکن است مقاله بلند بالایی را تشکیل دهد، به سادگی از طریق بصری دریافت کند و حتی آن را به خاطر بسپارد.

 
توضیحات بیشتر:

واژه زیبای استارتاپ Startup برای بسیاری از جوانان آشنا با تکنولوژی به قسمتی از آرزوهایشان و در برخی به هدف اصلی زندگیشان تبدیل شده است. نگرانی همه این افراد احتمال و شانس به نتیجه رسیدن ایده و در نهایت بهره‌برداری مالی و معنوی از آن است. در آژانس مارکتینگ لاوان بر آن شدیم تا آمار جهانی در مورد احتمال موفقیت هر استارتاپ را به زبان فارسی ترجمه کنیم تا شاید کمکی به آرامش‌خاطر این جوانان و امیدواری برای ادامه دادن در این مسیر کرده باشیم.
طبق آمار های جهانی فقط ۱۰ درصد از محصولات جدید که حتی بسیاری از آنها توسط شرکت‌های بسیار موفق به بازار عرضه می‌شود، در نهایت به موفقیت می‌رسند و در واقع نتیجه مورد انتظار شرکت عرضه کننده را بر آورده می‌کنند. در مورد استارتاپ ها نیز تقریباً همین درصد صحت دارد و در برخی موارد بیشتر است، یعنی در اولین شروع برای یک شخص کم‌تجربه و حتی بی‌تجربه آمار درصد موفقیت را حدود ۱۸ درصد پیش‌بینی می‌کند. این در حالیست که در تجربه دوم برای افرادی که در بار اول شکست خورده‌اند این آمار به ۲۰ درصد خواهد رسید. بنابراین تجربه موثر خواهد بود ولی حدود ۲ درصد! شاید بهتر است بگوییم که اگردر مرتبه اول موفق نشدید خیلی به شانس‌های بعدی خود خوشبین‌تر نباشید.
و در نهایت افرادی که موفقیت قبلی داشتند فقط ۳۰ درصد شانس بدست آوردن سرمایه گذار برای استارتاپ جدید خود خواهند داشت. ولی نکته قابل توجه این است که با سعی کردن مجدد، هر بار شانس بیشتر پیدا خواهید کرد که این روند رو به رشد شما را به نتیجه دلخواهتان نزدیک‌تر می‌کند.

جهت کسب اطلاعات و مشاهده مقالات بیشتر به سایت شرکت پیشرو آساک مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *